dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

buber

jak przerobić szkołę na mieszkanie

Oceń ten wpis
Następnie zaczeły się media
Woda
Najprostsze po prostu poszedłem do wodociągów wiejskich i przepisali na mnie licznik który był, ale jeden mały zgrzyt mój licznik pokazuje zużycie wody moje i sąsiada z góry. Nie jest źle bedę przerabiał wodę to go puszczę oddzielnie.
Prąd
Wystąpiłem o 15 kw to odrazu się okazało że muszę wymienić przyłącze do domu dobrze że słup był blisko 800 złotych za materiały pani w energetyce powiedziała że mam szczęście bo nie muszę płacić za projekt i wykonanie(akurat wtedy się zmieniły przepisy). Powiedziałem jej że to rozbój w biały dzień bo wydaje mi się że to ona powinna zadbać o to abym mógł korzystać z jej usługi no ale energetyka to państwo w państwie. No ale prąd mam co prawda jeszcze nie rozprowadziłem wszystkiego ale już mam.
Po 3 miesiącach okazało się że licznik energetyczny sam się kręci. Znowu rozmowa z miłą panią i wymieniono mi licznik. Pani powiedziała że mało kręcił zgadza się w ciągu tych trzech miesięcy nakręcił tylko 5 kwh, oczywiście znowu okazałem sie chamem bo powiedziałem że według mnie nie powinien wcale sie kręcić bo ma liczyć energię zużytą a nie z powietrza.
CDN
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum