dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

slawek86

EXPOBUD - dom z keramzytu : START : Działka i tyczenie fundamentu

Oceń ten wpis
Maszyna administracji po wielu mniejszych i większych bataliach była łaskawa uradować nas Pozwoleniem na budowę. Piszę tę nazwę z wielkich liter bo jest to dokument godny takiego szacunku.. przynajmniej w oczach organu od którego go otrzymaliśmy

Tak czy inaczej w końcu mogliśmy ruszyć z pracami i rozpocząć nasz projekt marzeń .
Na pierwszy ogień zaczął działać geodeta, a tuż za nim wkroczyła firma EXPOBUD z Torunia. Tu kilka słów dlaczego mieszkając pod Wrocławiem decyduję się na firmę która jest oddalona o bagatela 400 km. Szukając na początku projektu, później technologi a na samym końcu wykonawcy zastanawialiśmy się z żoną INWESTORKĄ na czym nam tak na prawdę najbardziej zależy i co chcemy mieć. Po wielu wieczornych debatach ustaliliśmy, że musi być "parterówka", musi być to technologia ciepła a zaraz szybka w wykonaniu. W tym miejscu wjechał pomysł dot. prefabrykatów z keramzytu. Skąd zatem sam EXPOBUD - odpowiedź jest w w brew pozorom prosta : ze wszystkich przeze mnie analizowanych firm na rynku zbiera najlepsze oceny. Sprawdziłem to osobiście odwiedzając kilka ich domów w trakcie lub po zakończeniu prac. Spotkałem się tylko z pozytywnymi odczuciami a jednocześnie wszyscy zwracali uwagę na "ludzkie" podejście właścicieli oraz niespotykaną logistykę, porządek, jakość oraz tempo prac. Miało być klika słów a wyszła mi cukrowa laurka - czas pokaże czy słusznie w tym miejscu wystawiona.
W załączniku kilka zdjęć działki z początkowych prac.
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170531_202159.jpg
Wyświetleń:	349
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	391070   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170602_094140.jpg
Wyświetleń:	331
Rozmiar:	99,4 KB
ID:	391071   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170602_120445.jpg
Wyświetleń:	308
Rozmiar:	99,6 KB
ID:	391072   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170602_152426.jpg
Wyświetleń:	357
Rozmiar:	99,1 KB
ID:	391073   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170605_203637.jpg
Wyświetleń:	304
Rozmiar:	98,5 KB
ID:	391074  

Komentarze