dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Agnichy1704

    Pobiegłam szybko do jeszcze jednej zaprzyjaźnionej hurtowni i trochę mnie pocieszyli. Powiedzieli, że mają dachówkę "Jungmeier", którą sprowadzają bezpośrednio z Niemiec i jest szansa, że wyjdzie ona tylko 10% drożej niż BRAAS. Dokonałam szybkich obliczeń (co w moim przypadku zakrawa na cud!!!). Skoro BRAASA dachówka została wyliczona na około 13tys. to ta ceramiczna może kosztować około 14500 zł. Ale byłoby super!!! Miałabym wymarzony dach za niewielką cenę. ...
  2. Dziennik budowy domu moich marzeń

    JAK WALCZYŁAM Z „WIATRAKAMI” czytaj Z URZĘDAMI, CZYLI DZIENNIK BUDOWY „MOJEGO WYMARZONEGO DOMU”

    Wzorem Justyny z „Ładnego Domu” postanowiłam opisać budowę swojego wymarzonego domu.
    W poprzedniej wersji, / czyli 10 lat temu zaczynałam swoja pierwszą budowę / dom miał być budowany na działce w rodzinnej miejscowości moich rodziców, ale na dziś stanęło, że budujemy w miejscowości, w której niedawno / rok temu / dostaliśmy ...
  3. Dziennik Agnichy1704

    Wczoraj odebrałam wyliczenie kosztów dachówki ceramicznej Robrn na nasz dach - JEZU!!! ależ to drogie :eek: !!! Wymarzyła się nam dachówka kasztanowa (nie miało się co wymarzyć - ta akurat jest najdroższa!!!). 236m2 dachu pokrytego tą dachówka ma kosztować 20950 PLN (z upustem ok 19tys) w I klasie, a w II klasie 18 800 z upustem!!! I co teraz. Jesteśmy załamani, albo się wykosztujemy i będziemy mieć piękny dach, albo pójdziemy na kompromis, zapłacimy mniej, ale dach będzie ...
  4. Dziennik FUNIÓW

    Spróbuję też,chociaż pisanie na klawiaturze nie jest moją mocną stroną.Myślę,że to niezła szkoła nauki pisania.

    A teraz do rzeczy!!!


    Zaczęliśmy w 1998 od KM.Trzy lata naprawdę wielkich wyrzeczeń.
    Za to w pażdzierniku 2001 podjęlśmy niezłą sumkę-140tys PLN.
    Projekt indywidualny 10tys.PLN.Nie uważam,żeby to były zmarnowane pieniądze.
    Działka kupiona w 1998-10tys.PLN
    Marzec 2001-umowa z wykonawcą stanu surowego,bez ...
  5. Dziennik Alicjanki

    MARZEC’27 (instalacje)
    Na budowę wszedł hydraulik kończyć ogrzewanie podłogowe, a po świętach wylewki. Jutro pojadę sprawdzić, bo podobno ogrzewanie będzie już rozłożone.
    Rozmawiamy z elektrykiem. Trzeba zrobić plan elektryki, który ewentualnie można będzie weryfikować telefonicznie, bo jak elektryk będzie działał, mój mąż będzie w szpitalu, a ja w charakterze Matki Teresy kszątać się będę obok niego.
    Ja rozumuję tak, że trzeba sobie wyobrazić ...