dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zaba_gonia

dziennik Żaby

Oceń ten wpis
Ale piękną mamy jesień !!!! :D
Dzisiaj było przepięknie, uwielbiam jesień! Nawet słońce wtedy lubię, bo nie razi i nie piecze, jak latem. Dla mnie taka jesień może być zawsze!
A wiecie, jak super jeździ się po parku rowerem???? Szeleszczą liście pod kołami, delikatnie wieje wiatr ( no może dzisiaj nie tak delikatnie, wiało jak cholera..), kolorowe liście spadają z drzew......

Siedziałam sobie dzisiaj na tarasie, jak ekipa sobie poszła. :D Daszek nad tarasem już jest przygotowany do pokrycia dachówką. Wreszcie wiem, że jest tak, jak chciałam. Daszek nie jest ani za duży, ani za mały. Taki w sam raz :D . Latem, gdy słońce jest wysoko, da cień. Teraz pięknie promyki słońca wpadają do salonu......Będę się tam wygrzewała w chłodniejsze jesienne dni.... :D. Już zaplanowałam, gdzie umieszczę moją drewnianą huśtawkę, na szczęście zmieści się między drewnianymi słupami ( jeszcze ich nie ma :( )

Jutro popstrykam trochę zdjęć, mam nadzieję, że już cały dach będzie ofoliowany i ołatowany ( ołacony????? :-? )

Właśnie przed chwilą dostałam smsa od szefa, że potrzebuje kasę w piątek do godziny 15.00, bo musi dać ludziom wypłatę.....
Nic mu nie odpisałam, ale raczej to niemożliwe, bo w piątek raniutko wyjeżdżam do mojej siostrzyczki do Słupska na jej .....urodziny, a mąż pracuje do późna.....

Tak, tak wyjeżdżam i to zupełnie SAMA!!!!!!! :D
Zostawiam męża, dzieci, rower, budowę, koty....na całe 5 dni!
Nie pamiętam, kiedy wyjechałam sama gdziekolwiek. Nie licząc wycieczek szkolnych, ale to żadna rozrywka, a raczej wielka odpowiedzialność.
Ale będę tu zaglądała ze Słupska. :D
Poproszę tatę, żeby zaglądał na budowę, a mamę, żeby dokarmiała moich chłopców. Bo rodziców to mam najlepszych na świecie!!!! :D
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum