dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zaba_gonia

dziennik Żaby

Oceń ten wpis
W nowym domu mieszka sie wspaniale. :D
To zupełnie inne zycie niż w mieszkaniu w bloku czy kamienicy. Zadnych hałasów z ulicy, a po otwarciu okna przyjemny świergot ptaków( Kuba mówi, ze one się drą :lol: ). :D Wystarczy otworzyć drzwi i już jest sie na zielonej trawce. Mam taką fajną huśtawkę drewnianą na "tarasie" i siedzę tam sobie z kawą lub zimnym piwem :D :D
Jak tak popatrzyliśmy wkoło to stwierdziliśmy, ze najwyższy czas zająć się otoczeniem domu. Zamówiliśmy kontener i pozbyliśmy sie wszelkich budowlanych odpadków. W segregacji śmieci przybiegł nam z pomocą Heniu-złomiarz i sąsiad z pobliskiej kamienicy. Wybierali z tego konteneru co cenniejsze "kąski" :lol: . W któryms momencie Mirek tez znalazł sie w tym kontenerze i segregował odpady :lol: :lol: :D . Znalazł tam nawet denaturat :o . Nie byłabym sobą, gdybym nie utwaliła tej chwili , ale zanim Wam pokażę tą fotkę, to spytam Mirka czy się zgadza, zeby pokazać go w akcji :lol: :lol: .
:Na naszej działce przybyło kilka nowych roślin, które przesadziliśmy z naszego starego ogródka. Prawdopodobnie się nie przyjmą, bo są zbyt duże na przesadzanie, ale w miejscu ogródka stanie budynek wielorodzinny, więc i tak zostałyby wykarczowane. Pięknie tam rosły. Oby tylko nie padły. Teraz wyglądają tak( zdjęcie robiłam wczoraj późnym wieczorem) :D


W domu od rana do wieczora jest słońce. Rano w kuchni, a gdy zachodzi pięknie oświetla sypialnię i salon ciepłym blaskiem...
Wieczorem rozpalamy w kominku. Z ochotą patrzę sie w iskrzące palenisko. 8) Od jakiegoś czasu nie oglądamy tv, bo się zepsuł i zupełnie nie odczuwam potrzeby patrzenia w ekran. Odzwyczaiłam się i nie potrzebuję telewizora w domu, ale synowie nalegają, więc prawdopodobnie w końcu będzie. :-? Najgorsze jest to, ze stanie koło kominka, konkutując z nim. Wcale mnie to nie cieszy. Najchętniej wyrzuciłabym go do innego pokoju.

Stałego łacza internetowego nie mamy nadal i sa nikłe szanse, ze tp nam zrobi przyłącze. Korzystam więc z Mirak służbowego laptopa i stąd własnie do Was nadaję :D Proszę zwrócić uwagę na gustowną żarówkę . Kominek też jeszcze zakurzony pyłem budowlanym..wstyd :oops: :wink:


A takie piękne fiołki rosną niedaleko mojego domu w parku. A jak pachną :D :D
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum