dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kotecek

BUKOWO 9 :))) Chatka Iwy i Artka

Oceń ten wpis
Okna juz niedlugo zostana wstawione (kiedy pogoda pozwoli) a my tymczasem szukamy drzwi i bramy garazowej na Allegro. Drzwi i brame chcemy w tym samy kolorze co okna - zloty dab, a drzwi koniecznie z polokragla szybka ze szprosami identycznymi jak w okienku nad gankiem. Znalazlam sporo ofert takich drzwi na Allegro, teraz trzeba tylko wybrac jedna, najdogodniejsza :) Na bramach garazowych kompletnie sie nie znam, wiec tym zajmie sie juz Artek. Ma byc jakas segmentowa, czy cus. Ja bym tylko wolala, zeby wjazd do garazu byl ciut szerszy :wink: Tak na wszelki wypadek :wink:

Oprocz okien i drzwi na ten rok mamy wiele innych planow i az mordka sie cieszy, kiedy o nich myslimy :lol:

- postawic ogrodzenie (slupki juz mamy, szukamy siatki - gdzie? Na Allegro! ;) )
- podciagnac prad (umowa z Enionem)
- wyrownac teren
- zrobic schody
- taras
- elekrtyke w domu (juz sie powoli robi!!! Ale zasypalo i mistrzu nie dojechal :cry: )
- tynki w piwnicy
- moze ocieplic dach i polozyc plyty na poddaszu
- wylewki w piwnicy
- tynki na pietrze i poddaszu
- i co sie jeszcze tylko da!

Najgorsze jest to, ze w tym roku spedzimy malo czasu na budowie, po pierwsze z powodu mojego brzucha (od poczatku maja nie powinnam juz praktycznie latac samolotem :cry: ), po drugie z powodu kryzysu w Irlandii - pracy trzeba trzymac sie zebami i nogami i nie pozwalac sobie na 2-miesieczne urlopy :cry: Ale planujemy przyjechac na jakies 2 tyg koncem kwietnia, DAMY RADE!!!

Najbardziej mi chyba zal, ze czas zagospodarowania ogrodu odwleka sie niemilosiernie, chcialabym juz tam szalec, sadzic, podlewac, pelegnowac, a na razie nie ma sensu - wszyscy radza nam,zebysmy sie wstrzymali, bo drzewka nam wykopia (Jak wykopia?? Ja w to nie wierze! Ale moze ciut w tym racji, w kocu choinki sobie wzieli... Jak to niesamowicie podcina skrzydla!!!! :cry: )

Moja cierpliwosc wystawiana jest na coraz wieksza probe...
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum