dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bentul

Dziennik budowy Bentula

Oceń ten wpis
Od ostatniego postu wydarzyło się troszeczkę, ale nie aż tak wiele...
Kierownik podpisał co trzeba, nadzór powiadomiony, rozeznanie co do stali jest, transport bloczków i stali (fi12) załatwiony na środę (wykorzystuję samochód o dł. odpowiedniej do przewiezienia 12m prętów...), podkładki dystansowe na fundamenty zakupione (w ilości 250 sztuk), dekarz w dobrej cenie (22zł/m2) wstępnie obgadany (polecany przez Braasa na stronie i polecany przez znajomych), materiał w postaci belek i desek (ok. 0,8 kubika drewna modrzewiowego w prezencie od mojego taty :D ) przywieziony na działkę, budowa czasowego ogrodzenia rozpoczęta dzisiaj siłami moimi i kuzyna-sąsiada (niestety pogoda "pod psem" nie pozwoliła na zbyt wiele), no i jest jeszcze jeden zakup... Ponoć bardzo ważny na czas budowy i potem:

Oryginalny hak Toyoty z elektryką do mojego modelu w idealnym stanie za 255zł z przesyłką (z allegro). Myślę, że to dobry zakup.
Ruszyliśmy też ostro z kredytem. Zdecydowaliśmy się na ING Bank Śląski. Przede wszystkim z uwagi na to, iż można bez prowizji spłacić kredyt przed czasem i nie ma prowizji za udzielenie kredytu. Ma być w złotówkach.
Dodatkowo mam podpisaną umowę z energetyką i czekam na podłączenie prądu.
Jedyne co mi spędza sen z powiek (może przesadzam) to zbiornik na wodę, który jeszcze nie do końca mam załatwiony (taki jak i widać na zdjęciach u Kamila), ale za to ma być za bardzo dobre pieniądze...
Aha i jeszcze jedno: stal kupuję tylko na razie na fundamenty a przecież od kwietnia idzie w górę... :x Po prostu muszę zacząć uważać na wydatki... :wink:
Jutro ma ponoć być lepsza pogoda (i mam nadzieję, że na dłużej) i dlatego ostro popracujemy z kuzynem nad ogrodzeniem). Efekty naszych wysiłków pokażę na fotkach.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum