dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. Meblowanie u córek

Meble musiały być do siebie zbliżone wyglądem. Dzięki temu obyło się bez kłótni która ma ładniejsze
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	m1.jpg
Wyświetleń:	486
Rozmiar:	84,9 KB
ID:	223467   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	m2.jpg
Wyświetleń:	441
Rozmiar:	51,2 KB
ID:	223468   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	m3.jpg
Wyświetleń:	424
Rozmiar:	80,8 KB
ID:	223469   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	m4.jpg
Wyświetleń:	434
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	223470  
  2. Jakie ogrzewanie?

O dawno mnie tu nie było... Mieliśmy trochę problemów z dopięciem kupna działki ale już na szczęście wszystko wyjaśnione.

Jesteśmy na etapie wyboru projektu domu, który ma być naszym prezentem pod choinkę

Jednak napotkaliśmy się na pewien problem i nie wiemy na co się zdecydować... Wybór ogrzewania...

Na początku myśleliśmy o ogrzewaniu węglowym, ale jak patrzymy na aktualne projekty domów to rzadko, który jest dostosowany pod niego... ...
  3. Firma godna POLECENIA anpol-wrocław !!!

Witam wszystkich.
    Szukałem ostatnio w internecie firmy ogólnobudowlanej, z racji tego że moi znajomi nie mogli mi polecić żadnej znajomej i sprawdzonej ekipy budowlanej. Dodam że jestem z Wrocławia. I po wielkich poszukiwaniach , dziesiątkach telefonów natknąłem się na firmę remontowo budowlaną anpol właśnie z mojego miasta. Kupiłem mieszkanie z rynku wtórnego które jest z lat 70 , więc pełna demolka, wymiana nowych instalacji , tynków itd...
    Firma po pierwszym ...
  4. reminescencje ...

5. wieźba i początek foliowania