dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. Dzień 431. Oświetlenie w łazienkach

Przyszedł moment na montaż oświetlenia LED nad prysznicami. I znowu się okazało, że warto sprawdzić wszystkie szczegóły wcześniej. Wydawało się, że grubość jednej płyty K-G jest wystarczająca do schowania taśmy LED. Samej taśmy na pewno, ale doczytałem, że warto zamontować taśmę w profilu, który odprowadza ciepło, dzięki czemu LEDy dłużej działają. Zamówiłem profile, które powinny się zmieścić i... bez użycia siły weszły chyba tylko z dwóch stron w naszej ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: oświetlenie, taśmy led, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. sprzedaz projektu ,,rozwojowy"

w ofercie na sprzedaż posiadam nowy kompletny projekt domu parterowego ,,rozwojowy" Dodatkowo projekt zawiera pakiet (projekt) pompy ciepła. Niestety warunki zabudowy nie pozwalaja nam wybudowac tego pieknego domu. Zapraszam więcej informacji pod numerem telefonu 515 372 579. Ponizej podaje link ze specyfikacja projektu
    https://www.mgprojekt.com.pl/rozwojowy

Pozdrawiam

Updated 07-02-2019 at 13:30 by bigkrzychu007

Kategorie
  3. Projekt odebrany

Tak jak w tytule. Kilka dni temu byłem przejazdem w okolicach architekta i odebrałem podbity projekt wraz z dziennikiem budowy. Tzn dziennik zostawiłem i architekta bo będzie też moim kierownikiem budowy. Jestem generalnie zadowolony. Teraz siedzę i zastanawiam się z czego budować i kiedy zacząć przede wszystkim. Najpierw muszę przetransportować kamienie która zalegają niemalże na środku działki, chyba, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał trochę kupić piaskowca ...
  4. Dzień 424. Łazienka przy sypialni

Na wyposażenie łazienki przy sypialni na razie brak środków finansowych. Ale to co już mamy kiedyś trzeba zamontować. Po włącznikach przyszedł czas na podgrzewacz wody. I albo płytki mamy takie twarde, albo moja wiertarka jakaś słaba: praktycznie 2 dni zeszło na wywiercenie 4 otworów...

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4875.jpg
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	107,7 KB
ID:	424611 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4900.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	92,0 KB
ID:	424612 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4913.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	424613 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4914.jpg
Wyświetleń:	117
Rozmiar:	87,0 KB
ID:	424614

Updated 11-01-2019 at 00:39 by juwicz

Tagi - katalog słów kluczowych: podgrzewacz przepływowy, łazienka przy sypialni Edytuj Tagi
    Kategorie
  5. test