dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bartłomiej

Dziennik Bartłomieja

Oceń ten wpis
piątek 28. marca

Wyrwałem się na chwile z pracy i skorzytałem z okazji wyjazdu służbowego do Jabłonnej, żeby choć na chwilę wpaść na budowę. Dzieje się, to dobrze. Pojawili się hydraulicy, po dwudniowej przerwie. Kładą instalację wodną. Zeznali, że jeszcze dzień i ten etap będzie z głowy. Potem jeszcze c.o. i możemy jechać z tynkami. Jest to dla mnie ważne, bo tynkarzy muszę uprzedzić z kilkudniowym wyprzedzeniem. A zatem akcja tynki rusza za tydzień w poniedziałek. Ciekawe, czy się uda. :smile:

Na budowie urzęduje już ekipa dekarza. Rozpoczęli od przybijania łat, skończą jutro a od poniedziałku na budowie pojawi się już dachówka. Dobrze jest, muszę tylko dogadać ekipę wykończniową, aby uzgodnili z dekarzem sprawę ocieplenia lukarn oraz posadowienia okien połaciowych.

Postanowione - murarz "wchodzi" w poniedziałek. Dwie ścianki do zbudowania (sauna !! :smile:), jedna do przesunięcia i kilka drobnych rzeczy do poprawienia. W sobotę widzę się z murarzem, żeby wszystko obgadać ostatecznie.

W wyniku intensywnej korespondencji oraz rozmów telefonicznych udało mi się dzisiaj wynegocjować całkiem zacny upust na bramę garażową Hormanna. Dzięki Adamie !!! :smile::smile:

Cały weekend mam już zaplanowany - chwała Bogu, że sklepy i hurtownie są zamykane na noc, bo bym chyba w ogóle nie sypiał.:smile:

Kolejny wpis już w przyszłym tygodniu.
Pozdrawiam,
Bartłomiej
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum