dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

lenowo

  1. "Na stare lata"

  2. "Na stare lata"

    :wink: drodzy forumowicze ,nie zapomniałem o pisaniu dalszego ciągu mojego dziennika.Niestety praca i budowa zabierają mi tyle czasu /w końcu do placu budowy mam 580km/, że brak mi go na bieżące uzupełnianie dziennika.Nadrobię to być może dopiero w styczniu gdy zamknę pewien rozdział budowy.
    Na razie możecie postępy w budowie śledzić na podstawie zdjęć w moim albumie.

    http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...are%20lata&k=2

    Do zobaczenia ...
  3. "Na stare lata"

    9 maja 2003
    Dzisiaj pogoda jest niezbyt sprzyjająca.Wczoraj wolano ławy pod budynek gospodarczy./budujemy najpierw bud.gospodarczy który będzie służył za zaplecze budowlane i hotel/Dzisiaj beton wiąże
    a moi budowlańcy szykują sobie dalszy front robót / układają bloczki betonowe w wykopach aby jutro rozpocząć murowanie fundamentów/.
  4. "Na stare lata"

    6 maja 2003.
    Na budowie trwa od rana usuwanie humusu oraz wykonanie wykopów pod fundamenty budynku gospodarczego oraz piwnice budynku mieszkalnego.Z hurtowni dostarczono zamówione materiały /deski, papa,pręty do zbrojenia fundamentów i.t.p/.Energetyka zakłada licznik,mamy już prąd na budowie, woda jest od wczoraj.
    Tak więc mogę zostawić moją ekipę.
    Aha, "Dziennik budowy" odebraliśmy w Starostwie Powiatowym w poniedziałek i przekazaliśmy p.Bolkowi który ...
  5. "Na stare lata"

    5Maja 2003
    Dzisiaj mamy pełen program w urzędach.
    Ponieważ wszystkie przyłącza są już wykonane i odebrane podpisujemy dzisiaj umowy o dstawę energii oraz o dostawę wody.
    Jednym rządzi gmina drugim powiat, ale o godz.10.00 jesteśmy już na działce.Są już budowlańcy ,jest także ekipa geodetów.Wyznaczanie budynków idzie sprawnie.W międzyczasie jadę z p.Bolkiem do hurtowni zamówić wszystko co będzie potrzebne na początek.Po drodze załatwiamy koparkę na ...
Strona 1 z 4