dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kon111

Dziennik budowy - "Manuela"

Oceń ten wpis
24.06.2005 Płytek mamy coraz więcej. Aktualnie skończona jest już łazienka na parterze (ostatnim elementem było obudowanie brodzika) i są już wszystkie płytki w kuchni. Bardzo ładnie wyszły glazurnikowi "wyjścia" glazury z kuchni na salon. Z jednej strony mamy łuk, a z drugiej "falę". Są także już oba balkony.
Od dziś prawdopodobnie zacznie się fugowanie tego co już jest ułożone. Glazurnikowi szczególnie zależy mi na szybkim zafugowaniu balkonów z uwagi na niekorzystny wpływ opadów na świeży klej pod płytkami.
Na balkonach odbyła się już pierwsza "przymiarka" montażu balustrad. Na razie ślusarz sprawdzał czy dolny profil łuku pasuje do kształtu balkonu. Oczywiście wyszło, że niezbędne są korekty, ale właśnie po to przecież są "przymiarki".
Zrobiłem ostatnio pierwsze rozeznanie w kwestii dużego lustra łazienkowego. U polecanego przez wszystkich szklarza metr kwadratowy lustra z zaokrągleniami kosztuje 80-100PLN w zależności od rodzaju lustra (srebrne, przydymione na brąz, grafitowe). Do tego oczywiście trzeba doliczyć koszt wykonania frezu - 20PLN/mb przy prostej linii i dwa razy tyle przy łukach. Reasumując koszt lustra 2,5-3,0 m2 do naszej łazienki będzie oscylował w okolicy 400PLN (mam nadzieję, że wraz z fachowym montażem)- myślę, że cena do zaakceptowania.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum