dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Planeta 2

  1. Barek kuchenny

    I jest już barek, którego celem jest wizualne oddzielenie bałaganu kuchennego od salonu... jeszcze dokleić płytki, wykończyć przestrzeń pod barkiem, silikon, oświetlenie sufitowe... końca nie widać. Blaty granitowe paradoksalnie nie są takie drogie jak powszechnie się inwestorom może wydawać. Płyta barowa (o wadze około 80 kg) przyklejona jest żywicą na całej długości, ale tylko na szerokości ok 7 cm (2 płyty meblowe i kamień) i podparta na końcach boczkami kamiennymi. ...

    Updated 28-06-2017 at 13:04 by piotrek0m

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Górna łazienka

    Pokój kąpielowy - bo tak można określić górną łazienkę w porównaniu do łazienek w blokach mieszkalnych. Pisuar jest doceniany przez męską część mieszkańców. Trudno jednak wyszukać na rynku zamykany pisuar spójny z linią wzorniczą bidetu i miski klozetowej. Paradoksalnie z wygodnej wanny korzystano tylko raz. Prysznic w dolnej łazience jest dużo bardziej praktyczny.
    .

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170627.jpg
Wyświetleń:	2158
Rozmiar:	95,1 KB
ID:	391999

    Podwójny zlew jest również wygodny ...
  3. Blaty kuchenne granitowe

    Blaty kuchenne granitowe. Jeszcze w trakcie montażu. Ale już wyglądają fantastycznie, Polerowany szary granit właściwie przyjmuje wszystkie okoliczne kolory i trudno jednoznacznie określić jaką ma barwę. Po prostu odbija barwy otoczenia ...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170626_18_06_36_Pro.jpg
Wyświetleń:	2119
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	391984

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170626.jpg
Wyświetleń:	2093
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	391985

    Warto było czekać, blaty granitowe zapowiadają się być pięknymi ale i użytecznymi.
  4. Zabudowa wnęk

    Projekt domu ma łamane ścianki, które umożliwiają wykonanie ogromnych zabudowanych szaf w 2 pokojach:

    Szafa 1: ładny projekt, kompetentny wykonawca, to był trzeci z kolei robiący nam zabudowę, który został "dopuszczony" do wykonywania kuchni i będzie robił kolejne zabudowy wiatrołapu i łazienki. Szafa ma pojemną część zamykaną, w której ukryty jest rozdzielacz podłogówki i część "widoczną".

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170322_19_59_25_Pro.jpg
Wyświetleń:	2242
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	390688 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170319_15_09_57_Pro.jpg
Wyświetleń:	2235
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	390687 ...

    Updated 07-06-2017 at 09:17 by piotrek0m

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Zamieszkałem po 4 latach

    Zamieszkałem w domu po 4 latach od rozpoczęcia budowy.

    Ławy wylałem w maju 2013.
    Wprowadziłem się w maju 2017.

    Budowałem system gospodarczym. Znam każdy szczegół techniczny z własnego domu. Przez moją budowę przewinęło się z 50 ekip i wykonawców. Mam dosyć kontaktu z nimi i cieszę się, że ten etap się skończył. Mam już wykonane podjazdy, chodniki, ogrodzenia, tarasy. Został do zagospodarowania ogród.

    Updated 08-05-2017 at 13:34 by piotrek0m

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 30