dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

Proba

1. Taśma akustyczna piankowa wygłuszająca jednostronnie klejąca

Taśma akustyczna jest to jednostronnie klejąca taśma piankowa polietylenowa z klejem kauczukowym o grubości 3 mm.

Taśma akustyczna wykorzystywana jest w wielu miejscach:

• taśma akustyczna pozwala na polepszenie izolacji akustycznej zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych G+K
    • taśma akustyczna spełnia rolę wygłuszającą, taśmę akustyczną przykleja się do profili montowanych na ścianach, sufitach lub podłogach
    • taśma wygłuszająca izoluje dźwięki oraz drgania, które przenoszą
    ...
    Kategorie
    Proba
  2. Bezokapowy czyli stodoła po nowemu

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających mój dziennik, który postanowiłem prowadzić po namowie mojego forumowego przyjaciela, pozdro Kamil_
    , ale do rzeczy bo nie lubię się rozpisywać, na początek kilka faktów:

20/04/2016 zakup działki 2600m2 pod Wrocławiem (6km od południowej granicy miasta)
    26/12/2016 wejście w życie MPZP i tym samym zaczynam myśleć o budowie własnego domu
    12/09/2017 uprawomocnienie się PnB po 6mc walki z projektem i wszystkimi ...
    Kategorie
    Proba
  3. Zacznijmy od Poczatku

Wszystko zaczęło się w Maju 2017 od postawienia ogrodzenia
    Następnie przyjęchała kopareczka i zebrała ok 20cm humusu
    przyjechały kamyki zostały rozsypane zagęszczone.potem agrowłóknina i pospólka.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1139.jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	99,4 KB
ID:	413667

Nazwa:	DSC_1145.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	97,8 KB
ID:	413670

Nazwa:	DSC_1154.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	43,8 KB
ID:	413671

Nazwa:	DSC_1157.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	99,7 KB
ID:	413672
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Proba
  4. Woda w piwnicy.. co dalej

Witam

Od pewnego czasu mam spory problem dotyczący wody w piwnicy . Pojawiła się ona pierwszy raz z 4 lata temu , piwnica jest dość dużą 3 pomieszczenia w jednym znajduje się piec wraz z cała instalacją . Od tamtego momentu piec jest ciągle zalewany , co powoduje korozje która postępuje z dnia na dzień , nie mówiąc już o wilgoci w piwnicy . Woda max jest do poziomu kostek.

Ostatnio wpadłem na dwa pomysły , które konsultowałem z osobami będącymi ...
    Kategorie
    Proba
  5. Tytan 3 - Owczar

Witam,

To pierwszy wpis w dzienniku budowy, choć budowa się jeszcze nie rozpoczęła, ale najważniejsze decyzje został podjęte.

Po zakupie działki musieliśmy dobrać optymalny projekt.
    Działka 24x30m. Wjazd od krótszego boku położonego na północnym zachodzie - odczylenie na północ minimalne.

Początkowo miał być tytan 4 pracowni mgprojekt, ale po namyśle zdecydowaliśmy się na dodatkowy pokój na dole.

Po wyborze projektu ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: adams passive line, meditherm, mgprojekt, pompa ciepła, tytan 3 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Proba
Strona 1 z 4