dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. opowieści magmi

    Jednak do ukończenia stanu surowego zostało więcej, niż mi się w moim niepoprawnym optymizmie wydawało. Ściany szczytowe do dokończenia, kominy do obmurowania klinkierem, ściany wewnętrzne poddasza, ściana zamykająca schody na parterze... No i oczywiście cały dach.
    Trochę tego jest. Myślę, że realnym terminem zakonczenia całości jest 10 czerwca - przed kolejnym dłuuugim weekendem (wybieramy się na te parę dni na Hel, dla ukojenia nerwów).

    Więźba ...
  2. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Wita wszystkich Ania- ogrodnik amator :lol:

    Dziś wychwalam wieeelki klomb ze skalniakami, które wczoraj własnoręcznie posadziłam przed wejściem do domu. Gdy były zadołowane wydawało się, że jest ich mnóstwo, a posadzone jakoś straciły na ilości :wink: Ale i tak jestem z siebie dumna.
    Do niezapominajek i margaretek pod płotem dosadziłam konwalie i całość otoczyłam kamieniami. Brakuje mi tam czegoś żółtego i czegoś czerwonego- znaczy się kwiatków ...
  3. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Dla znudzonych ogłupiacz środowiskowo – towarzyski pt. „Czy można to było przeprowadzić prościej ?”:

    U (1) sąsiadki od której bierzemy prąd ktoś wyłączył go wychodząc i byliśmy odcięci. Poszukując (1) jej miejsca pracy poznałam (2) sąsiada , który dał namiary na (3) szefową sąsiadki, która dała mi adres pracy do (4) teściowej swojej (1) pracownicy. (4) Pani okazała się przesympatyczną znaną mi z widzenia osobą. Podała telefon do ...
  4. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Klonik skończył świnkę po odbyciu dwutygodniowego odosobnienia, zaczął drugi :roll: Jeden mały człowiek wycofał się wprawdzie z choroby , skończyło się na podejrzeniach co oznacza, że nadal stoi w kolejce do ześwinienia się. A ja zyskuję możliwość dotrwania do wakacji szkolnych cały czas będąc na wieprzowym topie.
    Innymi słowy dbamy nie tylko o siebie, ale też staramy się myśleć o lekarzach, aptekarzach...kupując dajemy pracę :-? Tylko czemu tak często? ...
  5. Dziennik budowy - "Manuela"

    24.05.2004 złożyłem wniosek o war. przyłącza w rejonie energetycznym koszt 146PLN (jest to przedpłata na poczet przyłącza, nie wiem tylko dlaczego naliczają od całości 22%VAT skoro jest to usługa budowlana – jeszcze to wyjaśnię). Jeśli chodzi o moc przyłączeniową to zażyczyłem sobie 13kW, przyłącze trójfazowe i jednolitą taryfę – biorąc pod uwagę fakt, że nie będę miał ogrzewania elektrycznego i raczej nie planuję kuchenki z płyta elektryczną jest to ...