dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pompa ciepła Atlantic Extensa AL Duo R32

    Cytat Napisał MOTO to tu Zobacz post
    Witam moja pompa NIE GRZEJE !!! problem od samego początku pompa jest z 2020,09,01 u mnie zamontowana w czerwcu 2021 i nic nie mogę zrobić z ekraniku obojętnie co zadam czy podniosę czy obniżę krzywą pompa idzie sobie swoim trybem do serwisu zgłoszone od grudnia i nie mogę się dogadać aby kogoś przysłali czeszcie się że wam pracuje bo ja marznę i nie wiem co robić .Serwis tylko weryfikuje i na tym się kończy u mnie był tylko monter instalacji i on nie wie czemu pompa nie grzeje.
    ...
  2. Cyrkulacja - przecież to luksus i rozrzutność bez sensu

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Cytat Napisał Pytajnick Zobacz post
    .Ale dajmy na to, że cykle zimnej są 3 co daje 4.5L straconej wody na dobę.
    Cienkie masz rurki.

    U mnie w bliższej (licząc długość rur) umywalce trzeba spuścić 7 kubków 0,65l wody, żeby leciała w miarę gorąca. W dalszej o kilka więcej.



    Jak widać na filmie, przy oszczędnym perlatorze, trwa to tak długo, że gratuluję, jak komuś wystarcza cierpliwości żeby pojedynce czy dwójce umyć ręce
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: cwu, cyrkulacja Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. GRID LIGHT PRO Profesjonalna kratka wentylacyjna do podbitki dachowej z oświetleniem

    Podczas budowy domu należy zadbać o dostateczną wentylację w całym budynku. W tym celu stworzyliśmy funkcjonalną kratkę wentylacyjną GRID LIGHT PRO do podbitek, która dostarcza odpowiednią wymianę powietrza w przestrzeni dachowej. Co więcej zapewni oświetlenie oraz nada niepowtarzalny wygląd budynku.

    Nasza kratka jest dostępna w kształcie kwadratu i koła. Dzięki temu idealnie dopasujesz ją do stylu swojego budynku.
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100030982191030 ...
  4. GRID LIGHT PRO – Profesjonalna kratka wentylacyjna do podbitki dachowej z oświetlenie

    Podczas budowy domu należy zadbać o dostateczną wentylację w całym budynku. W tym celu stworzyliśmy funkcjonalną kratkę wentylacyjną GRID LIGHT PRO do podbitek, która dostarcza odpowiednią wymianę powietrza w przestrzeni dachowej. Co więcej zapewni oświetlenie oraz nada niepowtarzalny wygląd budynku.

    Nasza kratka jest dostępna w kształcie kwadratu i koła. Dzięki temu idealnie dopasujesz ją do stylu swojego budynku.


  5. Budowa domu z ABAKON

    Witam,
    pierwsza budowa własnego domu, więc pierwszy dziennik budowy.
    Ze względu na brak wiedzy fachowej dotyczącej budowy domu - firma wybrana - ABAKON.
    Współpraca ma być piękna i przyjemna - tak na początku wszystko wygląda. Zobaczymy.