dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kinia81

  1. warunki zabudowy

    Nowy wpis naszego dawno zapomnianego tematu działki i domku. Mianowicie po paru latach od kupna przypomnieliśmy sobie o naszym kawałku ziemi. Jako wspólnota sercowa (mąż i ja) mieliśmy wczoraj dzień wolny, postanowiliśmy go mądrze zagospodarować. Ramo pełni genialnych pomysłów pojechaliśmy do gminy (tak sobie) zapytać się co tam dalej załatwiać z działeczką Pani urzędniczka powiedziała że teraz to możemy wystąpić o warunki zabudowy (oczywiście mając wcześniej zgodę ...
  2. BRYZA - dom marzeń Kinia i Adam

    Hej hej hej jestem szczęśliwą posiadaczką włości ziemskich. Uroczyste podpisanie aktu notarialnego nastapiło 5 grudnia. I już tyle czekania i po wszystkim. Mamy działeczkę i teraz jeszcze długa droga przed nami do naszego domku. :D
  3. BRYZA - dom marzeń Kinia i Adam

    Totalna beznadzieja. Mamy możliwość kupienia taniej materiałów (bloczki fundamentowe, strop i materiał na ściany) i problem polega na tym że nie mamy gdzie tego składować. I jeszcze ta działka :evil: Głupio by wyszło gdybyśmy kupili towar, a nie mieliśmy działki :roll: Musze to przemyśleć.
  4. BRYZA - dom marzeń Kinia i Adam

    Oj dawno nie pisałam, ale co tu pisac - nic się nie dzieje. Wczoraj dzwonił Pan - sprzedający z nie fajnymi wiadomościami. Jak już wcześniej pisałam kupujemy działkę, a raczej kawałek ziemi wyznaczonej z dużej działki i kochani z tym mamy duży problem. :x To powinno byc proste (geodetka wymierza, rysuje mapke, daje do gminy, jest pieczateczka i wszyscy zadowoleni) a tu zupełna odwrotnośc. Czekamy na te papierki już ok. 2 miesięcy!!!!!! to jest bardzo długo. Pani geodetka wyrysowała ...