dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

am

  1. Pod lasem

  2. Pod lasem

    Zgodnie z obietnicą przystępuję do krótkiego zrelacjonowania ostatnich kilku lat mieszkania w naszym domku pod lasem

    Najpierw przeczytałem dziennik...
    Wooow! - nie zdawałem sobie sprawy jak dużo tekstu naskrobałem (a raczej naklikałem). Podziwiam osoby, które przebrnęły przez cały tekst :o

    Dla mnie była to bardzo przyjemna lektura - sam już wiele zapomniałem - taki swoisty pamiętnik. Odkrywałem na nowo wszystkie wzloty i upadki budowlane... ...
  3. Pod lasem

    Woow !
    Dziękuję za zainteresowanie - nie sądziłem, że ktoś jeszcze odgrzebie mój dziennik
    po tylu latach

    Nie pozostaje mi nic innego jak tylko dopisać ciąg dalszy - zrobię to niedługo 8)

    ps
    Komentarze są tu
  4. Pod lasem

    Mocno zaniedbałem ten dziennik..
    Juz się przyzwyczaiłem do mieszkania w domku i dalej mi się podoba !!!
    Krótkie podsumowanie zmian od marca
    1. Mam centralny odkurzacz ! - po tym jak zajeździliśmy dwa zwykłe odkurzacze stwierdziliśmy, że trzeba zainwestować. Jest to naprawdę super rozwiązanie. Cicho w domu, ciągnie jak smok. Ma jedną wadę - sąsiedzi wiedzą kiedy sprzatamy - jest dosyć głośno przy wylocie na dworzu.
    Przy okazji odkurzacza refleksja ...
  5. Pod lasem

    Wiosna, wiosna....
    Podobno jest super - tak przynajmniej opowiada żona. jak wracam z pracy to niestety już nic nie widać. Dziecko lata po naszym ogrodzie (przepraszam - naszej wielkiej piaskownicy), żona pije kawkę na tarasie, słonko grzeje, jest OK.
    Zaczynam się rozgladać za ziemią do wyrównania terenu i czarno-ziemią do trawki. Chcemy też kupić klinkier na ogrodzenie przed majem.

    Wyłączyłem ogrzewanie - jest tak ciepło, że nie ma potrzeby - na noc ...
Strona 1 z 20