dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

anoch

  1. W sąsiedztwie Puszczy Białej

    Zimno się zrobiło ale fundamenty udało się zasypać dobę przed nadejściem mrozu. Czyli jak zwykle w ostatniej chwili
    W projekcie, jako ocieplenie fundamentu mam XPS 80. Na taki też się zdecydowałem XPS Synthos Prime S 80. Na to folia kubełkowa.
    ...
  2. W sąsiedztwie Puszczy Białej - ścianki fundamentowe

    Powoli, swoim tempem jedziemy dalej z budową fundamentów.

    Były dni, że pogoda nie rozpieszczała ale przynajmniej udało się rozpakować towar. W ławach małe bajoro. Całe szczęście, że deszcz nie był duży.
    3.11.2018
    ...
  3. Woda, Humus, Ławy

    Witam po przerwie "negocjacyjnej" z ekipą SSO oraz poszukiwaniach wykonawców prac ziemnych. Nadszedł czas aby uzupełnić dziennik.
    Zaczęło się od montażu przyłącza wody - założyłem, że bez uzbrojenia działki w prąd i wodę nie rozpocznę grubszych prac budowlanych. No więc woda była ostatnim ogniwem jakie mnie wstrzymywało.
    Dodatkowo Wykonawca SSO zaplanował prace na początek listopada więc uznałem, że na spokojnie mogę działać w tematach organizacji ...

    Updated 22-10-2018 at 09:40 by anoch

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Domek dla Córci

    Czekając na rozpoczęcie prac przez wykonawcę postanowiliśmy skorzystać z jesiennej promocji w jednym z supermarketów.
    Domek Tomek w pełnej okazałości, ku uciesze naszej Córci

    ...
  5. Wykonawca (prawie SSO)

    Po ok miesiącu poszukiwań i negocjacji Wykonawca został wybrany. Padło na miejscową ekipę, która na koncie ma kilkadziesiąt realizacji w okolicy.
    Wykona stan prawie SSO, w tym dach z pełnym deskowaniem i papą ale bez blachodachówki/dachówki.

    Wykonawca wykona:
    1. Stan 0 (wylanie chudziaka pod ławy, zbrojenie ław, wylanie ław, ściany fundamentowe, izolacje poziome i pionowe, klejenie XPS do ścian, zasypanie fundamentów, wylanie chudziaka).
    2. Ściany ...
Strona 1 z 2