dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Badija

  1. Nadwiślańskie łęgi Badii

    Byliśmy w wakacje u znajomych. Wszystko w ich domu było trochę za małe, - poza tarasem. To właśnie na tarasie spędzaliśmy długie godziny. Był super: przykryty noramlnym dachem, miał ze 20 metrów kwadratowych.
    Trudno, będę miała może i przyciemną kuchnię ale taki taras trzeba mieć.

    No i zdecydowałam się na kolorystykę całości przyszłego domu (wnętrza też), będzie tylko mleczna biel (60% powierzchni), inox (30%) i kolor drewna (złoty dąb - ok. ...
  2. Nadwiślańskie łęgi Badii

    KRYZYS

    Kryzys mnie nawet do tej pory cieszył, bo model nieograniczonej konsumpcji na 30-letni kredyt uważałam za wielce odpychający. Myślałam, kryzys - fajnie, ludzie znormalnieją. Nie brałam pod uwagę tego, że dotknie on nas, którzy robimy realne plany a nie snujemy marzeń na kredyt.

    Mamy działalność.
    Płacimy za materiały rozliczając się w walucie obcej, od zeszłego roku, ceny tych materiałów wyrażone w złotówkach wzrosły o powiedzmy ...
  3. Nadwiślańskie łęgi Badii

    Byłam dziś na działce. Było super, przestrzeń, światło... ehhh.
    Widzę już w wyobraźni podwórko, ogród, sad. No, sad to nawet rośnie :D

    Do szczęścia brakuje mi tylko domu (ale wcześniej czy później go postawimy) i mostu .....

    Żebym mogła dzieciaki do szkoły prowadzonej przez znajomych w Józefowie dowozić. To bardzo blisko od nas ale po drugiej stronie Wisły. :-?

    Boże, daj most na 721!

    Jeno że w tym kryzysie ...
  4. Nadwiślańskie łęgi Badii

    Garaż zewnętrzny (obecnie brązowy blaszak na ocieplonej styropianem płycie betonowej-w przyszłości otynkowany):
    - wszystko ogrodowe, sprzęt sezonowy

    Wiatrołap
    - ubrania zewnętrzne a na wyższymn drągu wiatrołapowej garderoby ubrania sezonowe

    Spiżarka pod schodani
    - przetwory, zapasy, serwis świąteczny

    Pomieszczenie gospodarcze:
    - chemia, pranie, prasowanie, odkurzanie

    Schowek na pięterku nad ...
  5. Nadwiślańskie łęgi Badii

    Hmm... jakaś średnio normalna jestem. Dumam nad elewacją (a jeszcze nie mam pozwolenia...)
    W poprzedni piątek koleżanka z ogólniaka mówiła, że ona podejmuje decyzję jednego dnia, a tylko nienormalni robią plany (jak ja) na pięć lat do przodu. Jestem więc nienormalna, koleżanka miała rację, a elewację to chciałabym mieć w takich kolorach:
    dach jaka na foto wyżej: ciemno szara blacha o fakturze blachy
    podbitka: w kolorze elewacji
    ściany: mleczne ...
Strona 1 z 4