dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

joannaj75

  1. Dziennik "Zero Energii" J&J

    sporo czasu upłynęło nawet nie wiem kiedy a tu ZIMA !!!
    -na co teraz czekamy na nowy rok , tym rokiem jestem już zmęczona jak koń po gonitwie ....

    narazie dobija mnie Energetyka z Mińska , panowie od karton-gipsu ( nie polecam kryzys idzie a Ci ceny walą jak po 'Zbóju" wyszło ostatecznie drożej niż było mówione na wstępie , )
    Maż zrobił mi nawet skalniaczek -czeka na wiosne na wypełnienie roślinnami.

    Generalnie jesteśmy już bardzo ...
  2. Dziennik "Zero Energii" J&J

    Tynki zakończone dnia : 13-10-2008 na ocenę "5"

    ......jak sie ciesze z tych malutkich wskrzeszeń...."

    Ziemia wyrównana i teren podniesiony na górze znalazł się spowrotem nasz cenny humus :) ...czas na projekt ogrodu i obejścia wokół domu ... mamo kto mi w tym pomoże ????? drzewka i tuje można już sadzić wiec trzeba szybko projekt opracować ....eh ale to teraz leci z górki jak nic :)
    Ale teraz budowa to sama energia ...zdradze mały sekrecik ...
  3. Dziennik "Zero Energii" J&J

    Jesień tuż tuż - zaczął się mój miesiąc ........jakie postępy ?

    -TYNKI prawie zakończone PANOWIE PEŁNA PROFESJONALIZACJA, gdyby cała budowa była z taką ekipą miałabym więcej włosów na głowie dziś i mniej stresu :)
    Nie sądziłam ,że może być taka ekipa NIE PIJĄ W CZASIE PRACY ani grama piwa ,
    mają wszystko swoje sprzęty i o nic nie płaczą że im czegoś brakuje, znają się na budowlance a już tynkowanie mają w małym palcu , zostały ...
  4. Dziennik "Zero Energii" J&J

    zaczęło się : elektryka i pytania gdzie jaka lampa gdzie jakie meble itd.....

    hm no to lecimy : lazienka ? jak zabudowac wanne narożną > ? http://graf.dom.pl/pr/27/422/5.jpg

  5. Dziennik "Zero Energii" J&J

    Podsumowanie 1 etapu :
    -ekipa : drugi raz bym już ich nie brała , logistycznie zero pomyślunku
    wykonanie tak na 3,5 ( krzywe ściany , słabi na łaczeniach konstr., )

    - kosztorys : wyszliśmy leciutko ponad plan głównie z powodu braku zgrania materialów tzw wcześniejszego rozplanowania z ekipą co i dokładnie będzie potrzebne , teraz sama mając już te doświadczenie policzyłabym sobie to i zorganizowała

    -materiały 10 % brakowało ...
Strona 1 z 12