dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

coulignon

  1. Domek P160 lekko ulepszony.

  2. Domek P160 lekko ulepszony.

    Wasze Komentarze


    Myślałem że jesteśmy "zimnolubni". W bloku ogrzeawanie zakręcone i okna rozczelnione. Tylko ze w bloku nie miałem termometru. Kupiłem w ostanim miesiącu bytności w mieszkaniu i przekonałem sie że zimno w naszym przypadku oznacza 22 stC :evil: :lol:

    Zafundowałem sobie za całe 70 złociszy stacje pogody. I tak: temp około 19 stC, wilgotnośc wha się od 35 do 45%. Najmniejsza jest przy kominku.
    Za oknem -16,3 i ...
  3. Domek P160 lekko ulepszony.

    Wasze Komentarze

    I uwaga... uwaga... funfary....!!

    Mieszkamy!

    Bum.

    :wink:
    Przez tydzień zapie... jak dziki wraz ze szwagrem. Kupę pierdółek zajmuje taka sama kupę czasu. w związkiu z tym ze fotosik pozbawił mnie zdjęć to nic nie wstawiam.
    1. odpaliłem wentylację z reku marki Jan-Gaz. Cudo. Instalacja zrobiona z alufleksów owiniętych własnołapnie wełną (Adasiu mk - jak ja Cie dorwę za ten pomysł.... :evil: ...
  4. Domek P160 lekko ulepszony.

    Wasze Komentarze

    Aparat fotograficzny nie umarł do końca!!
    A oto jego dzieło:


    i obiecane schody robione przez Stolarza Co Mało Ręki Sobie Nie Obciął:



    wyrównanie połowy działki z wywiezieniem gliny i nawiezeniem ziemi oraz utwardzeniem wjazdu kosztowało 6000 zł :evil: :evil:

    ...
  5. Domek P160 lekko ulepszony.

    Wasze Komentarze

    Wykąpalismy małego. Właśnie sobie leży obok i tak rozumnie patrzy :wink:
    W związku z tym że ciagle śpi dostał ksywę Książe Valium. Kima nawet przy cycku. Nie wiem po kim on to ma bo ja przy cycku nie zasypiam. :lol: :lol:

    W piątek szambo. Znalzłem sposób na ceglaną ścianę. Zatynkowałem ją w cholerę na gładko. Nawet fajnie wyszła bo wystaje kilka cm. Szkoda że podkład taki drogi :evil: :evil: W sumie 2500 złociszy ...
Strona 1 z 6