dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

digitalgirl

  1. nie ogarniam tego dzienniko/bloga

    czy ktoś może mnie uświadomić jak się prowadzi dziennik budowy? czy to są teraz blogi?

    w piątek podpisaliśmy umowę kredytową, a, że mrozy odpuściły nie ma na co czekać - w sobotę spotakiśmy się z naszym wykonawcą - Pan wydaje się bardzo uczciwy - powiedział, że pomoże szukać tanich materiałów itp itd...

    wszystko fajnie... jutro zgłaszamy rozpoczecie budowy, małż jedzie do naszego kier budu który jednocześnie jest inspektorem nadzoru ...
  2. co z ta dzialka?

    Po kilku dniach pokazalismy działkę rodzicielom celem akceptacji i zaczęły się papierkowe kwestie - sprawdzanie KW i warunków zabudowy - niestety okazało się, że nasz wymarzony dom nie może stanąc na naszej przyszlej dzialce, która leży na obrzeżach parku krajobrazowego i ma dosć zaostrzone WZ... wiec zaczeliśmy szukać odpowiedniego tj z dwuspadowym dachem

    a tak bardzo nie chcielismy skosow

    byl dom w tamaryszku 3, byl dom przy cyprysowej, stanelo na ...
  3. Promień Słońca - jak to było?

    No i pojechaliśmy - ja troche nabzdyczona, bo zimno, bo głodno po pracy, po miejscowość kiepska - mąż full optymistic - jest biedronka, blisko itp... biedronka - jakby to on do niej chodził a nie ja...

    jedziemy - zaczęłam już biadolić - bo dojazd pod góre - co prawda wyłożony płytami jumbo ale pod góre!!! i to ostrą a samochodem się jeździ niskim - i te zakręty boszzzzzzzzz trzy domy na krzyż... itp - kobieta potrafi

    zajechaliśmy do gospodarzy - ...
  4. Promień Słońca - jak to było?

    Ku pamięci

    Za 7 dni będziemy dokładnie 2 miesiące po ślubie - więc temat całkiem świeży - na tyle świeży, że dopiero dziś odebrałam płytę od kamerzysty... ale to nie forum ślubne

    Jeszcze przed zaręczynami przebąkiwaliśmy, że KIEDYŚ NAPEWNO wybudujemy dom i się wyniesiemy z blokowiska na którym aktualnie mieszkamy (od ślubu rzecz jasna ja mieszkam całe życie na osiedlu z wielkiej płyty).

    Potem były zaręczyny.... ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: promien slonca Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum