dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Zielonej

    25 listopad
    W swojej naiwności myślałam, że z podbitką uporają się w 4 dni, tzn. w sobotę będzie koniec. Ale .... gdzie tam. W sobotę w ogóle nie przyszli, dzisiaj również. :evil: Myślałam, że za 700 zł nie opłaca im się pracować dłużej niż 4 dni, a jednak ... pracowali 3 dni a do końca jeszcze daleko. Pozostawiam bez komentarza.

    W sobotę Marek z moim tatą przykleili styropian na suficie garażu (5 cm). Zamocowali go kołkami i w następną sobotę ...
  2. Dziennik Dolores

    Nasza rodzina.
    Rodzinni sceptycy, którzy nie wierzyli w powodzenie przedsięwzięcia, przyznali wreszcie że budowa się udała. Na słowa zrozumienia musieliśmy czekać aż do etapu wykończenia wnętrz. Przechodnie od dawna pytają czy nie zamierzamy sprzedać tak ładnego domku. To naprawdę miłe kiedy przejeżdżające samochody zwalniają przed domem i słyszymy słowa pochwały. To nas utwierdza w przekonaniu, że było warto :grin: .
    'Nasze' zwierzęta.
    Na placu ...
  3. Moja Oliwia

    w naszym domu jest światło !!! Niedługo nadejdzie godzina prawdy - czy wszystkie włączniki podłączone są do właściwych żarówek? Robocizna elektryki (w tym, projekt przyłącza ziemnego, wymiana er-betki na stała skrzynkę - materiały wykonawcy, 71 punktów, 2 przyłącza komputerowe, 1 telefoniczne, 2 telewizorowe)- 7 500 zł netto.
  4. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    Oto prezentuję koszta całkowite. Mam madzieję, że o niczym nie zapomniałem. W tych fakturach można się pogubić. Gdyby ktoś zauważył jakieś luki materiałowe proszę o odzew.
    Pozdrawiam


    Stan zero /ława - zbrojenie, beton, ściana fundamentowa – bloczki, zaprawa, ocieplenie – dysperbit, styropian, klej, siatka, zasypanie fundamentów,kanaliza, woda, płyta na gruncie 10-12cm/ - 8000 zł w tym robocizna 240zł za ściany fundamentowe i 170zł ...
  5. Moja Oliwia

    Uff, dostaliśmy kredyt z banku PKO SA. Pani która nas obsługiwała jest wspaniała ... cierpliwie czekała na cały stos dokumentów.
    Będziemy mieli kominek....
    Zapłacimy elektrykom... hurtowniom, które nas kredytowały przez kilka tygodni.