dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. Mój wymarzony dom :)

Witam wszystkich, w zeszłym roku kupiłam działkę w Magdalence pod Warszawą z zamiarem budowy domu , niestety w roku 2019 utknęłam na wyborze projektu . Biorę pod uwagę dwa; Floryda 2 i Dom z widokiem bodajże 3, jestem na etapie rozmawiania z projektantem, w jakim stopniu możemy zmienić te projekty, aby przystosować do moich wymagań i oczekiwań. Mianowicie dom z widokiem nie posiada żadnego tarasu na piętrze dla mnie to nie do zaakceptowania, jeśli chodzi o Florydę ma częściowo ...

Updated 14-02-2019 at 10:08 by mazia77

Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dzień 460. Zgłoszenie zakończenia budowy

Wodę udało się podłączyć do domu jako pierwszą. I to rok temu. Wykonawca miał tylko zrobić badanie wody i odebrać przyłącze. My w tym czasie walczyliśmy energetyką, z budową kanału sanitarnego, jak też kontynuowaliśmy samą budową i prowadziliśmy prace wykończeniowe.
    Jesienią zaczęliśmy sprawdzać stan dokumentacji: brakowało protokołu przyłącza wody i prądu. Z energetyką poszło nawet sprawnie i na dodatek bez osobistej wizyty w Pruszkowie. Wykonawcę przyłącza ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dokumentacja, pinb, zakończenie budowy Edytuj Tagi
    Kategorie
  3. Dom mały ale własny

Sprawa drogi się wyjaśniła - po mojej myśli tzn. Rada Gminy wyraziła zgodę na odkupienie jej od dotychasowego właściciela (który zgodził się na sprzedaż). Do połowy lutego mam otrzymać potwierdzenie "na papierze" .
    W poprzednim tygodniu dzwonił do mnie pracownik energetyki - zgodnie z jego stwierdzeniem do wakacji mam mieć doprowadzony prąd do działki (zamontowaną skrzynkę). Zastanawiam się więc czy jest sens, w obecnej sytuacji, podłączać się pod tymczasowy ...
  4. Płytki gipsowe.Wlasna działalność

Witam czy do sprzedaży płytek gipsowych potrzebny mi certyfikat czy coś podobnego?
    Tagi - katalog słów kluczowych: plytki Edytuj Tagi
    Kategorie
  5. Dom wzorowany na "Parterowy 2"

Cytat Napisał michalbp Zobacz post
    Cześć wszystkim!
    Do tej pory mieszkaliśmy w bloku ale ostatnio powiększyła się nam rodzina (2+2), wróciliśmy wiec do tematu budowy własnego domu. Zarówno ja i żona urodziliśmy się i wychowaliśmy w domu jednorodzinnym, więc w bloku nie do końca czuliśmy się dobrze.

Zaczęliśmy od szukania działki, którą udało się dość szybko kupić. Działka znajduje się w odległości 3km od miasta, na nowym osiedlu. Wymiary działki: 42,95m x 27,19m. Aktualnie podłączana
    ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	parter.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	425932   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poddasze.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	86,0 KB
ID:	425933