dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Aggi

  1. Dziennik Aggi

  2. Dziennik Aggi

    Namieszałam już tyle wątków, że właściwie nie mam pojęcia na jakim etapie opowieści się znajduję. Co do feng shui to oczywiście nie omieszkałam postraszyć gwardzistów Belfegora możliwością dalszych zmian w projekcie :wink: :oops: . Belfegor, wbrew moim obawom, podszedł do sprawy poważnie, mało tego – wyznał, że też go ten temat kiedyś zajmował. Na szczęście III Rzesza zdołała mi przywrócić rozum i poniechaliśmy dalszych szaleństw. Projekt był gotowy. Zgodnie ...
  3. Dziennik Aggi

    ciąg dalszy ciągu
    Właśnie na intencję ziemską kończę trzecią szklaneczkę pewnej mieszaniny. Bardzo dobrej. :D

    Ciekawe, co będzie dalej… czy mój ulubiony Zakład Energetyczny pozwoli się przegnać na sąsiednie, czy się będzie opierał. Gdyby się opierał wyślę męża. Skoro moje metody nie działają tam korzystnie, to może jego podziałają, bo ma zupełnie inne 8) .
    Przyznam się, że ten spłachetek gruntu, który zakupiliśmy to jest 2700 ...
  4. Dziennik Aggi

    Dramatycznie przerwanego wątku energetycznego ciąg dalszy

    Dokonało się! Zawarliśmy dziś warunkową umowę zakupu małej działki rolnej obok!!!! Tak właśnie chcemy się pozbyć ZE z jego "małym domeczkiem" z naszego Hektara, niech się budują na tym obok, do woli... :D Gorzej jak stawią opór.... :x
    Przełamiemy?!!!!
  5. Dziennik Aggi

    Feng Shui
    Miewam fazy. Bardzo męczące. Wprawdzie podejścia do tematów bywają u mnie krótkie, ale za to niezwykle poważne :wink: . Zakupiłam książkę o feng szui. Nie pierwszą, ale w porównaniu z guanem, które znajdowałam wcześniej w wydawnictwach o tej tematyce, ta akurat pozycja jawiła się jako dzieło znakomite, rzeczowe i dogłębne. Zapoznałam się z dziełem i omal nie zeszłam! Mój piękny projekt ma mankamenty :o !!! I to jakie! Nałożenie siatki bagua odsłoniło ...
Strona 1 z 6