dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Marca c.d.

    Ciąg dalszy robót ziemnych i w załączeniu kilka zdjęć, ten "rów" przez środek działki to wykop pod rurę od wody - wygląda nie za ciekawie.

    Mamy już powyciągane rury w sumie jesteśmy gotowi do zalania chudego betonu, tylko ekipie coś się nie spieszy, ale co się odwlecze, to nie uciecze

    Kabel elektryczny też już przeciągnięty, elektryk powiedział, że jak tylko pojawią się ściany to montuje skrzynkę


    Wklejam jeszcze ...
  2. Już był w ogródku, już witał się z gąską

    Widzieliśmy się z doradcą kredytowym. Wiemy już, jakich dokumentów potrzebujemy, ale proces ich zdobywania wydłuża się z każdym dniem. A to nie ma Pana Prezesa, żeby zaświadczenie o zarobkach podpisał, a to nie ma pierwszej strony dziennika budowy (bo dziennik jeszcze nieostęplowany). Nawet to, co myślałam, że już jest gotowe jest do poprawki - bo z rejestru gruntów mamy wypisy skrócone zamiast pełnych. Wrzucam więc na pełny gaz i zabieram się za uzupełnianie, poprawianie, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w lukrecji 2, kredyt Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Przydomowa oczyszczalnia

    Poszukuję kogoś kto użytkuje już przydomową oczyszczalnięna terenie śląska czeka nas kolejna męska decyzja i chciałbym popytać troszkę co i jak. Będe wdzięczny za kontakt
  4. ruszyliśmy !!!!

    pomyliłam się taras jest po prawej stronie budynku, aha i taras będzie zadaszony przedłużonym dachem.
  5. ruszyliśmy !!!!

    Od 1,5 tygodnia nasze mury rosną
    Jestem zachwycona bo w końcu coś widać.
    Prowadziłam kilka znaczących zmian w projekcie, mianowicie powiększenie wykusza z dużymi oknami, przeniesienie tarasu na lewą stronę domu oraz zrobienie tam wielkiego okna 250 szerokie. Oto kilka zdjęć:
    Taras:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140309_133810.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	98,6 KB
ID:	247776
    wykusz i kawałek salonu, a po lewej kuchni:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140309_133937.jpg
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	98,6 KB
ID:	247777