dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Przepis Mysławów na DOM! (energooszczędny projekt indywidualny)

Jak dom nasz i otoczenie jego dorastało

  1. Dach w dobrych rękach

    - 15-11-2015 - 13:46 (Przepis Mysławów na DOM! (energooszczędny projekt indywidualny))
    Cytat Napisał Mysław Zobacz post
    Witam,

    Panie Andrzeju - już wymieniliśmy kilka uwag odnośnie mojego dachu - ku aktualizacji tylko dodam, że pracujemy nad stropem nad parterem, zalewanie w ciągu zapewne 1-1,5 tygodnia, potem chwilowy przestój i jedziemy dalej ze ścianami piętra i poddasza - więc czas wybrać dostawcę i wykonawcę konstrukcji dachu (i jednocześnie podłogi poddasza) oraz kogoś kto to potem poprawnie pokryje.

    Jakkolwiek tutaj pytam o ocenę planów wykonania izolacji i pokrycia
    ...
  2. Przenosimy dziennik na forum!

    - 13-11-2015 - 10:13 (Przepis Mysławów na DOM! (energooszczędny projekt indywidualny))
    Zapraszam do odwiedzenia dziennika dzień po dniu - można tam jednocześnie zamieszczać komentarze

    Adres w stopce (już poprawiony)

    Oraz poniżej:

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?240996

  3. To co już się wydarzyło...

    - 06-08-2015 - 18:26 (Przepis Mysławów na DOM! (energooszczędny projekt indywidualny))
    Hmm, wszyscy blogują, zabloguję i ja - a w sumie to zaforumuję

    Na imię mam Mysław, jak to w życiu bywa mam koleżankę Małżonkę i córkę Kokę (nie, powstania tego imienia proszę nie kojarzyć z modnymi ostatnio droższymi dopalaczami, ale coś w tym jest bo potrafi strasznie uzależniać). W niedługim czasie spodziewamy się jednak wyżu demograficznego w naszym domostwie, i tu moja nadzieja że będzie wśród nowych lokatorów choć jeden facet...

    Zatem ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: house x_11, mysławy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Witamy!

    - 06-08-2015 - 16:38 (Przepis Mysławów na DOM! (energooszczędny projekt indywidualny))



    Dziennik ten w zamierzeniach naszych ma po części dokumentować postęp prac, po części pomagać innym budującym swoje wymarzone domki, ale przede wszystkim pomagać nam w trakcie budowy - jako obraz osiągnięć i miara tego co jeszcze nie zrobione abyśmy przed czasem na laurach nie spoczęli ... byle tylko sił (i pieniędzy) wystarczyło ...


    Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wpisywania się tu, w dzienniku, nie chcemy prowadzić ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, dziennik, energooszczędny, indywidualny, pasywny Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum