dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Ogrzewający elektrycznością - WYSTĄP!!!

    Cytat Napisał asbe Zobacz post
    Ja dzięki temu forum zdecydowałam się na podłogówkę wodną akumulacyjną z piecem elektrycznym i jestem bardzo zadowolona.
    Nie mam jeszcze ani nocnej taryfy ani żadnego sterowania (intuicyjne jedynie) i mam ciepło i tanio - dużo taniej niż w poprzednim domu ogrzewanym gazem. Na razie załączam piec raz na 48 lub rzadziej i jest super. Jak palę w kominku, to nawet za ciepło. Czuje się tę akumulację zarówno w podłodze (9cm wylewki) jaki w ścianach (silka). Fajne jest też
    ...
  2. Ogrzewający elektrycznością - WYSTĄP!!!

    Cytat Napisał asbe Zobacz post
    Ja dzięki temu forum zdecydowałam się na podłogówkę wodną akumulacyjną z piecem elektrycznym i jestem bardzo zadowolona.
    Nie mam jeszcze ani nocnej taryfy ani żadnego sterowania (intuicyjne jedynie) i mam ciepło i tanio - dużo taniej niż w poprzednim domu ogrzewanym gazem. Na razie załączam piec raz na 48 lub rzadziej i jest super. Jak palę w kominku, to nawet za ciepło. Czuje się tę akumulację zarówno w podłodze (9cm wylewki) jaki w ścianach (silka). Fajne jest też
    ...
  3. Dachówka Nelskamp - Umowa na pobite dachówki

    Z dachówkami to dośc długa historia której nie będę nawet streszczał. Grunt, że dojechały takie jakie miały być w odpowiednim kolorze.
    Wiadomo jak to z ceramiką... zawsze coś w transporcie popęka czy też w trakcie rozładunku.

    Będąc doświadczony przez Wienenberger Porotherm Dryfix który przyjechał dość mocno obity i nieciekawie rozładowywany zawarty został w umowie zapis o odpowiedzialności firmy za wszystkie dachówki i każda pobita sztuka odejmowana ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dachówka, nelskamp Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dekarze zaatakowali

    W końcu znalazłem chwilę czasu aby pouzupełniać wpisy w dzienniku...

    Przyjechały łaty i kontrłaty. Przyjechała deska doczołowa, której pierwotnie miało nie być. Dekarze mogli wejśc na dach. Przyjechało ich chyba z 6 czy 7 chłopa więc robota paliła się w rękach, a widać, że na fachu się znają i narzędziami dysponują odpowiednimi.

    Jak się okazuje więźba wykonana niemal idealnie. Płaszczyzny zachowane i trzymane, kąty takie jakie być powinny, ...
  5. tydzień zimowej stagnacji

    Pogoda temperaturowo nie sprzyja -7 stopni, dosypuje śniegu, przerwa wymuszona a domek opuszczony...nic nie przyspieszymy, zima w tym roku mi się nie podoba...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	201301181156.jpg
Wyświetleń:	172
Rozmiar:	83,5 KB
ID:	162578Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	201301181157.jpg
Wyświetleń:	161
Rozmiar:	85,6 KB
ID:	162579Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	201301181158.jpg
Wyświetleń:	146
Rozmiar:	86,5 KB
ID:	162580