dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

magpie101

Dziennik mag - Irysek.

Oceń ten wpis
Przepraszam, ze tak pisze w ratach ale juz 2 razy komp mi sie zresetowal i musialam pisac od nowa, wiec teraz wysylam tak po trochu.
Co do pasow to dachowcy twierdzili, ze sa tylko 2 metrowe i innych nie ma, wiec musi byc sztukowane. ja im na to, ze zadzwonie do producenta, wiec oni dopiero powiedzieli, ze 2 metrowe sa w standardzie, a 3 i 4 metrowe nalezy specjalnie zamawiac i do tego nalezy miec inna wyginarke do blachy, a oni maja tylko taka do 2,5 metra. Powiedzialam im, ze to iz nie maja wyginarki mnie nie interesuje, mogli mi to powiedziec przed podpisaniem umowy i ja bym sie wtedy na pewno na to nie zgodzila, a co do sztukowania pasow z blachy to powiedzialam, ze dla mnie logiczne bylo, ze cos co jest ozdoba domu czyli trojkat bedzie ladnie zrobiony, a nie z kawalkow, wiec skad ja mialam wiedziec jakiej dlugosci sa pasy z blachy. To oni to robia i to oni powinni mnie poinformowac o takich czy innych rozwiazaniach. Stanelo na tym, ze dachowcy przed 10 pojechali, bo bez tych pasow nie mogli konczyk doslownie kawalka dachu, firma zamawia pasy 3 metrowe za ktorymi trzeba 2 tygodnie czekac, a ja im za te pasy blachy nie zaplace, bo zaplacilam juz za 2 metrowe, ktore sa niepotrzebne. Powiedzialam im takze zeby sie cieszyli, ze nie musza wymieniac pasow blachy na szczytach dachu, bo tam sa szczyty wykonczone 2 metrowymi i sa gesto laczenia, a gdyby zamowili 4 metrowe to by bylo mniej laczen. No ale na te szczytowe machnelam reka, bo sa one z boku domu i ich nie widac. Jak sie okazalo 3 i 4 metrowe to arkusze niestandardowe i sa drozsze, wiec dlatego kupili tylko 2 metrowe. No i teraz maja problem, bo musza pozyczac wyginarke do blachy 3 metrowej ale to mnie tez nie obchodzi. Nie popuszcze im, tymbardziej ze drogo mnie kosztuje ten dach i robie to na wiele lat. Oni mysleli, ze jak mi dzisiaj powiedza, ze bede czekac dodatkowo za pasami 2 tygodnie to machne reka i bede im kazat tak jak jest zostawic. Tym czasem powiedzialam im, ze i tak mi zawalili termin (mialam miec dach do swiat), wiec 2 tygodnie nie robia mi roznicy.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum