dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom w Bergeniach, czyli nasza przygoda z budowaniem:)

  1. :)

    Kilka zdjęć z budowy.

    Widok salonu i wykusza :




    Okno w salonie:





    Kuchnia i jadalnia:




    Widok na kuchnię:

    ...
  2. fundamenty

    Chyba coś mi się nie udało, no ale już szybciutko naprawiam swój błąd:



















    ...
  3. cdn

    Witam. Pani inwestor i wykonawca w jednej osobie melduję się na forum. Nie mam za wiele czasu więc wrzucam tylko kilka fotek:





  4. kobieta buduje:)

    Oj daaaaawno mnie tutaj nie było. Niestety roboty ruszyły pełną parą i jakoś tak brakuje mi czasu na wszystko. Od kilku tygodni moj dzień wygląda tak: pobudka 3.30, potem 8 godz pracy, powrót do domu i praca na budowie aż do późnego wieczora i tak aż do niedzieli.. I tak czasami sobie myślę, że fajnie było by przychodzić i "nadzorować" jakąś ekipe zamiast w ramach oszczędności zasuwać samemu....ale to tylko w chwilach słabości, bo normalnie to frajda budować ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: murowanie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Jak powstaje nasz wymarzony domek- Dom w Bergeniach

    Witam wszystkich budujących swój wymarzony domek!Naszym jest Dom w Bergeniach z Archonu.za domem budujemy jeszcze garaż PRO Arte G- 111.
    Nasza rodzinka to ja mąż oraz nasz 5 letni synek(nie licząc chomika)Na razie mieszkamy z rodzicami,ale każda wolną chwilę poświęcamy budowie naszego własnego domku!
    Jesteśmy właścicielami ponad 14 arowej działki na wsi.Położona jest w pobliżu parku, blisko drogi głównej ale na tyle daleko że jest na niej spokój i ...

    Updated 15-10-2011 at 17:01 by Kinia12

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Dom w bergeniach 1.jpg
Wyświetleń:	235
Rozmiar:	71,3 KB
ID:	77644   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Dom w bergeniach 2.jpg
Wyświetleń:	213
Rozmiar:	77,4 KB
ID:	77645   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Dom w begreniach rzuty.jpg
Wyświetleń:	482
Rozmiar:	13,1 KB
ID:	77647   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Garaż.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	26,7 KB
ID:	77648