dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

braza

Lekko pokręcona droga do Uroczyska

Oceń ten wpis
Dzięki temu, że Gagatka miała ochotę posłużyć się przywiezionym przez siebie urządzeniem, robiącym zdjęcia, mogę pochwalić się swoimi dotychczasowymi dokonaniami. Braki jeszcze są, jak choćby występujący od pewnego czasu i strasznie mnie drażniący brak tapet w kuchni (są, leżą, czekają, aż ktoś się zlituje) ale ..... voila ....

- kuchnia odsłona pierwsza .... pamiętacie, jak było?



... to teraz jest tak:


Właśnie na tej ścianie po prawo występuje ów chroniczny brak tapety

I mały bajzelek na kaflowej kuchni
:D
... po lewej wytęskniony, wymarzony (po miesiącu biegania z garami do łazienki) zlewozmywak, zamontowany przez Agdusiowego Czarodzieja

- sypialnia .... before(gwoli przypomnienia jeszcze 2 miesiące temu)


... and teraz

Jam to osobiście, nie chwaląc się, własnymi drobnymi rączkami wszystko pomalowała :D
Pamiętacie, jaki kolor miały okiennice? Nie? No to przypomnę, taki:


a teraz ... okiennica robi za tło dla Mocka, po lewej z nieodłącznym świeżym powietrzem w dłoni, rozdarta wewnętrznie Braza


Czekający na mój przypływ natchnienia salon, południowa ściana. Aż się prosi, żeby zrobić okno widokowe!!!!


I parę sielskich obrazków:
- wściekła na matkę naturę za to, że koty mogą się wspinać, a psy nie, Katunia


i praktykujący absolutny, ogólny tumiwisizm Mocarcik, z kocią Cleopatrą w tle


Własnoręcznie zrywane winogrona i kupne delicje


Prawie z lotu ptaka (na pięterku)


(gwoli wyjaśnienia: te cztery dziwne prostokąty wiszące na ogrodzeniu do owijki stajenne ... nie mogą się doprosić o wypranie już od sierpnia :oops: )

Mam aparat, ale muszę jeszcze zakupić akumulatorki. Jak już będą to uwiecznię swoją katorżniczą pracę przy drewnie!!

Ale się dzisiaj naprodukowałam w tym dzienniku :o
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum