dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kruszon11

Głową w bale

Oceń ten wpis
Cytat Napisał Babydream
Kruszon mam takie pytanie...
Czy da się sprawdzić w jaki sposób bale były suszone? Czy było sezonowane, czy tylko suszone komorowo?
Pytam bo takie szybkie suszenie nie przekonuje mnie. Mam odczucia, że bale będą mocniej pękać.
Jak było u Ciebie, bo już sklerozę mam i wszystko mi sie miesza od ciągłego szukania i czytania :P
U mnie było tak, że Tadek po kupnie drewna mówi, że 3 lata sezonowane. Myślę sobie super, tylko jak jak to choinka sprawdzę....... I tak myślałem, myślałem ... W sumie gość wygląda na poczciwego, co nie oszuka.... Ale jak mieć pewność, wszak to mój dom na lata (oby :P).... Rozwiały się moje wątpliwości przy rozładowywaniu bali.... Jak we dwóch!!! nieśliśmy 12-metrowy bal. Bo spróbuj sobie ponieść bal o przekroju 18x34 i długości 12 metrów..... Takie średniej wielkości drzewko....



I jeszcze jedna rzecz mnie martwi... Nie chcę, aby mój dom (kiedyś) był budowany przez firmę. Wierzę w góralski fach :D
Tylko czy oni przyjadą do mnie na wiochę? Z gór? Tak daleko? Czarno to widzę... :( Wiesz może coś o tym?
Człowieku małej wiary.... :D :D :D
Ostatnio mieli budowę (murowaną) w Stolycy..... Znacznie dalej niż do Ciebie.....Mają do Ciebie tylko 40 km więcej niż do mnie....
Zresztą zapytaj......
Dawał już namiar ??
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum