dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. jak przerobić szkołę na mieszkanie

    Następnie zaczeły się media
    Woda
    Najprostsze po prostu poszedłem do wodociągów wiejskich i przepisali na mnie licznik który był, ale jeden mały zgrzyt mój licznik pokazuje zużycie wody moje i sąsiada z góry. Nie jest źle bedę przerabiał wodę to go puszczę oddzielnie.
    Prąd
    Wystąpiłem o 15 kw to odrazu się okazało że muszę wymienić przyłącze do domu dobrze że słup był blisko 800 złotych za materiały pani w energetyce powiedziała że ...
  2. Dziennik Anuli i Pawła

    Nasz plan sie powiodl i udalo sie przykryc dom papa. Zakonczenie prac zbieglo sie w czasie z moim porodem (o miesiac za wczesnie). Dokladnie nie pamietam daty zakonczenia prac w przeciwienstwie do daty porodu :smile:. Kojarze tylko ze w czasie wiechy mialam jeszcze olbrzymi brzuch co mi skutecznie uniemozliwilo holowanie gdziekolwiek mojego meza wiec przewrocil sie tam gdzie stal.
    Wkrotce potem nadeszlo zlowrogie pismo nakazujace nam wstrzymanie budowy, a nastepnie decyzja o wykonaniu inwentaryzacji ...
  3. Dziennik budowy domu moich marzeń

    Coś mnie trafia gdy czytam jak inni działają na swoich budowach, a u mnie nic sie nie dzieje. Ciągle czekam na "prąd".
    Zresztą miał rację mój mąż gdy mówił, że to będzie budowa na odległość. Na budowę mamy 50km w jedną stronę.
    Wczoraj przez całe popołudnie dzwoniliśmy do różnych fachowców, którzy mają jakiekolwiek sprzęty aby zepchnąć ziemię zpod przyszłego budynku. I nic!! Albo nieaktualne ogłoszenie albo nikogo nie ma pod telefonem - i ...
  4. Dziennik Anuli i Pawła

    I tu sie znowu zaczely schody. Pewnego pieknego dnia ja sobie leze spokojnie nic ie przeczuwajac, murarze muruja, stoja juz wlasciwie sciany parteru i ktos dzwoni do drzwi. Podnosze sie klnac bo nikogo chwilowo nie ma w domu. I co widze: 4 panow ktorzy informuja mnie ze reprezentuja wojewodzki inspektorat nadzoru budowlanego. Ja im na to ze prosze wejsc ale ja musze sie polozyc bo zaraz poronie z wrazenia.
    Panowie zazadali pozwolenia na budowe, gdyz wplynal donos (zgadnijcie od kogo?) ze ...
  5. Dziennik Alicjanki

    Byłam wczoraj na placu boju. Uczucia mam mieszane, bo z jednej strony cieszę się, że pewien etap się kończy. Niedługo będziemy mogli wstawić okna, na co czekam z drżeniem serca, bo okaże się dopiero wtedy, czy nasz wybór jednoprzestrzennego okna bez podziałów w wykuszu był dobrą decyzją, czy też nie. Z drugiej strony wydawało mi się, że zobaczę równą przestrzeń, tymczasem w wylewkach są 2cm rowki w miejscach gdzie była metalowa rurka w celu trzymania poziomu. Dopiero ...