dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Najlepsze dzienniki budowy

  1. Odyseusz II Lustro do pierwszej p?yty


    Działka, 2009.01.26


    to budujemy




    ...
  2. Odp?yw liniowy i zabudowa ocieplenia...

    Dzisiejszą fotorelację rozpoczniemy od łazienki na dole i przygotowań pod odpływ liniowy:



    Jak widać odpływ już umieszczony. Było trochę kłopotów z rurkami od ogrzewania ale od czego ma się fachowców.

    A na górze całą parą zabudowują się pokoje. Zaczynamy od sufitu nad przyszłymi schodami w jadalni:

    ...
  3. Nowe, poprawione wizualizacje kuchni...

    Mam nowe wizualizacje:
    - zmieniliśmy sufit... nie jestem przekonana... chyba wolałam poprzedni. Mężowi natomiast ten bardziej się podoba...
    - powiększyłam tą ostatnią szafkę wiszącą do szerokości 90 cm, czyli tak jak szuflady...
    - no i jeszcze w związku, że obniżyliśmy tą "doniczkę" z kwiatami, musieliśmy zmienić mocowanie stołu - teraz ma metalowe nogi w kształcie litery U. Nadal przeszkadza mi to "okno" jakie tworzą filary ...
  4. Decyzja z ZUD-u już jest....

    Artur się tam dodzwonił i dostał informację,że trzeba zrobić kosmetyczną korekte na rysunku, na pytanie czy w związku z tym po poprawce "kosmetycznej" poprawki będzie ok czy tez znowu będą musiały dokumenty stanąć ponownie na ZUDzie, pani odpowiedziała... " przyjedzie architekt , poprawi.... powiem co dalej, będzie dobrze... " no więc nie wiem co to znaczy ???.... tak czy siak jutro raniutko architekt będzie w ZUDzie i wszytko stanie się jasne
    ...
  5. Kominek - pomys? na zabudow?

    Miejsce na kominek narożny już jest:



    Kamień do obłożenia - zamówiony - ten sam co na elewacji domu:



    I teraz kilka inspiracji, jak docelowo ma wyglądać. Na pewno będzie taka wysoka półka na drewno, a pod nią "kratka".

    ...
Strona 13 z 26