dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. remontujemy?

    Cytat Napisał Mondziolina Zobacz post
    Witam,
    Cieszę się, że udało mi się trafić na to forum bo może uda mi się znaleźć odpowiedź czy warto pakować się w remont domu.
    Mamy z mężem możliwość remontować dom, w którym mieszkała jego babcia. Ogólnie sytuacja prawna jest troszkę zagmatwana bo okazało się, że dom stoi na działce sąsiada w związku z uwłaszczeniem babcia podpisała, że użytkuje tylko pasek wjazdowy. Jednak sąsiad który jest właścicielem bez problemu chce tą sytuację naprostować
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: remont, stary dom Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Mieszkanie w chmurach - zaczynamy remont poddasza :-)

    "Nadejszła wiekopomna chwila" po kilku latch przemyśleń zaczynamy remont poddasza! Mieszkanko w mieście. mim że ukochane kurczy się z roku na rok...coraz mniej miejsca w nim dla nas. Cel już uzgodniliśmy - w wakacje przeprowadzamy się na wieś. Zamierzamy zaadaptowac 110 metrowe poddasze w domu z lat '70. Ogrom prac przeraża mnie....ale do odważnych świat należy

    Pierwszym krokiem było wymienienie dachu i wstawienie okien dachowych. Teraz trzeba
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: adaptacja, poddasze, remont Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Nadbudowę czas zacząć

    Koniec lipca 2011 r. Dziś podpisujemy umowę z architektem! Przyjdzie wieczorem. Jutro opiszę jak wyglądała rozmowa.

    Co my robimy:
    - Mamy dom. Stary, międzywojenny, z płaskim dachem, przy samej ulicy, przyklejony do sąsiada, z działką 700m2 wąską i długą.
    - Planujemy zamieszkać w tym domu: my na piętrze, Shogun i Zina z dwójką małych dzieci oraz na parterze moi teście. (No i tu dlatego będą dwa osobne mieszkania!)
    - Jedyna zmiana jaką możemy zrobić to ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: nadbudowa, remont, remont domu, rozbudowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Sierpień - remont w pełni

    Pare zdjęć z remontu..wciaz trwa, a juz dobrze by było, żeby sie skończył




    Salon






    Kuchnia







    Łazienka






    ...

    Updated 23-08-2010 at 16:01 by nujazz

    Tagi - katalog słów kluczowych: remont Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 5 z 5