dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Reklamacja kostki brukowej - firma kost-bet

    Witajcie Kochani i proszę pomóżcie!!!
    Na wiosnę 2017r. zakupiłam kostkę brukową AKROPOLIS 6 MIKROFAZA GRAFIT w Betoniarni Kaczmarek Piotr Kaczmarek w SIEDLISZOWICACH 67, 42-425 KROCZYCE. Producentem zakupionej przeze mnie kostki w/w Betoniarni jest Firma KOST – BET Sp. z. o. o Sp. komandytowa Ul. Gościnna 1 Aleksandria 42 – 274 Konopiska. W ciągu niespełna dwóch miesięcy od wyłożenia (lipiec) kostka zaczęła się wykruszać na powierzchni i na brzegach na powierzchni ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kostka brukowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Podgrzewany podjazd, zamiast odśnieżania ;)

    A w zasadzie nie cały podjazd, tylko jeden jego fragment - zjazd do garażu.
    Cały czas obawialiśmy się jego stromizny - prace brukarskie nie pozostawiły złudzeń... Konieczny będzie system przeciwoblodzeniowy - trzeba założyć maty grzejne. W naszym przypadku, bardziej z obawy przed lodem, niż przed samym śniegiem, gdyż sam wjazd jest częściowo zadaszony i śnieg nie będzie na niego bezpośrednio padał.

    Musieliśmy dynamicznie działać, bo brak mat, wstrzymywał ...
  3. Koniec sierpnia, a prace ogrodowo-brukarskie nadal trwają...

    Nawet nie wiem kiedy zrobił się koniec sierpnia... a w zasadzie wakacji
    Całe wakacje minęły nam przy pracach ogrodowo-brukarskich. Powoli, ale to bardzo powoli widać światełko w tunelu, że niebawem uda się to skończyć. Obstawiam jeszcze jakieś 2 tygodnie. Niestety deszczowa pogoda w Krakowie dała nam w kość, zwłaszcza przy pracach ziemnych, które musiały być wykonane przed brukarskimi..

    Lubicie zdjęcia, prawda? Zatem zamieszczam kilka zdjęć z dotychczasowych ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kostka brukowa, libet akropol, libet trawertyn, ogród, palisady Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum