dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Elewacja ,Ocieplenie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elewacja 12.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	86,7 KB
ID:	463496
    Witam wszystkich .
    Mamy poważny problem z wodą na elewacji.
    Dodam budynek ocieplony styropianem grubości 20 cm
    Na dachu blachodachówka , membrana ,ocieplenie poddasza pianą paroprzepuszczalną.
    Moje pytanie jaka może być przyczyna i czym to może być spowodowane . ( w załączniku zdjęcie ) Pozdrawiam

    Updated 04-02-2023 at 15:42 by Robi2102

    Tagi - katalog słów kluczowych: elewacja, ocieplenie budynku, ocieplenie dachu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Październik 2017 - Planeta 2 - Ocieplamy dach

    Styropian, wata, pianka ? Czym ocieplić dach?
    No i znowu z pomocą przyszedł murator. Poczytałam parę wątków na forum i jaka głupia zaczęłam, taka głupia skończyłam
    Każde rozwiązanie ma zwolenników i przeciwników, każdy chwali swoje i jeśli wydawało mi się, że pomoże nam to podjąć decyzję, to się pomyliłam. Odrzuciliśmy styropian i rozważaliśmy wełnę.
    W decyzji pomógł nam kiero budowy, sugerując, że cena usługi za piankowanie znacznie ...

    Updated 11-10-2017 at 15:18 by wspolpraca

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Ocieplenie i zabudowa poddasza

    Czekaliśmy na to ocieplenie długo. W zasadzie od kwietnia. A to pan Edek od kabelków twierdził, że jeszcze nie można ocieplać dachu, bo jakiś przewód tam musi iść, a to firmaring.com miała akurat inną robotę. W końcu umówiliśmy się na 3 sierpnia, ale pan szef przestał odbierać telefon tydzień przed tym terminem. Dopiero 1,5 tygodnia później zadzwonił, aby powiedzieć, że on się nie obrazi jak znajdziemy sobie inną ekipę. Długo zastanawialiśmy się, czy to żart, czy ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ocieplenie dachu, zabudowa poddasza Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. 14. Tydzień Budowy

    21.06.2012

    Dzisiaj kierownik budowy zrobił odbór stanu surowego. Wszystkie wymiary się zgadzają, brakuje tylko jednej ścianki w łazience, na projekcie nie było jasno zaznaczone czy ma być murowana czy z płyt gipsowo-kartonowych. Po wyjaśnieniach okazało się, że powinna być wymurowana, czyli ekipa od murowania jeszcze raz do nas zawita.

    Poza tym na plac boju weszła kolejna ekipa, od odcieplenia dachu. Mieli wejść po montażu okien, ale że ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ocieplenie dachu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Ocieplenie dachu

    Wczoraj nasza ekipa zakończyła 1 warstwę ocieplenia dachu - wełna mineralna 18cm, 0,33... dziś będą montować stelaże + drugą warstwę ocieplenia - wełna mineralna 5cm, 0,39. Pierwsza warstwa weszła idealnie między krokwie, druga pokryje krokwie, będzie położona na tzw. zakładkę... łącznie da to 23 cm izolacji + całkiem niezły współczynnik przenikalności. Na to wszystko oczywiście folia, potem płyty...
    Mam nadzieje, że uda nam się zamieścić dzis kilka kolejnych ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kolejny etap, ocieplenie dachu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum