dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nefer-JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję

Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

Oceń ten wpis
Ale Wam nie powiedziałam skąd moja wiedza o Skrzynce z Kosmosu się wzięła.

Moja Teściowa wczoraj wykonała zwiad na działce.

Moja Teściowa nigdy nie jedzie sobie "ot tak"na działkę - ona ma zawsze dobry powód .

Temat misji : zaobserwować zachowanie tulipanowca.

HISTORIA PRZEBIEGŁEGO TULIPANOWCA.
Tulipanowiec jest tym szcześliwym drzewem , które ocalało z budowlanej rzezi.
Tulipanowiec ocalał, gdyż jest strasznie cwanym drzewem.
W zeszłym roku wypuścił pąki i ... zamarł.
Patrzyliśmy na te pąki, gadaliśmy do nich, teściowa dawała im jeść i pić. I nic. Pąki są - kwiatów nie ma.
Moja szanowna Teściowa nie popuściała. Zakradła się chyłkiem do Tulipanowaca i podstępem ukradła mu pąka.
Co sie okazało ? Że pąk ma w środku nasionka !!!!!!!! A więc to nie pąk, tylko efekt przekwitniętego kwiatka !
Kto widział kwiatka Tulipanowaca ?
Ano przegapili.
Dlatego od pewnego czasu moja Teściowa zakrada sie na działkę , żeby przyłapać Tulipanowca na bezwstydnym kwitnieniu.
Wszystkiego najlepszego.
KONIEC HISTORII PRZEBIEGŁEGO TULIPANOWCA.

A więc wczoraj poszła podglądać tajemne życie drzewa. I zadzoniła po tej wizycie do mnie.
Pitolimy, pitolimy a moja Teściowa ni z gruchy ni z piertuchy :
- a ta biała skrzynka to co to jest ?
No tak - pomyślałam - Alzhaimer się rozwija.
- Czy chodzi Ci mamo o tę białą skrzynkę z prądem budowlanym, co mnie kosztowała 10 lat życia i powiesili ją w lutym ?
- Nieeeeeeeeeeeee - no ta skrzynka z napisem "nie dotykać - urządzenie elektryczne".
- Mamo, ta skrzynka wisi już dawno.
- Ale mnie chodzi o tą co stoi. Ktoś wyciął ogrodzenie i postawił taką białą skrzynkę.
- NIeeeeeeeeeee- tym razem ja nie uwierzyłam - ogrodzenie wycięte ?
- No tak , zaraz za Tojką
(Tu zrobiło mi sie słabo, bo Tojka stoi na początku garażu, co oznacza, że "zaraz za Tojką" to środek wjazdu do garażu).
Nożeszkurwamać - nie dość, że Obcy mi znieśli jajo na granicy to jeszcze na wjeździe.

- Mamo skup się - mówię- oddychaj głęboko i po kolei przypomnij sobie fakty. To gdzie ta skrzynka ?
- No za tą Tojką , no wiesz.
- Muszę kończyć - poinformowałam -j adę wykopywać Obcą Skrzynkę - to pa !!!

I wsiadłam w moim młodszym do samochodu (o 21.30) żeby
a. sprawdzić fakty
b. mieć świadka

Skrzynka stoi tam gdzie powinna, ale mam wrażenie,że póki co jest atrapą - bo nie ma (drobiazg) SŁUPA .
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze