dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Dolores

    Nadszedł oczekiwany moment przeprowadzki :grin: .
    Czekaliśmy do ostatniej chwili aż będzie zamontowany front ogrodzenia. Co prawda nie jest pomalowane bo marźnie farba ale budowę uznajemy za zakończoną. Poza tym nie ma domofonu, kuchnia elektryczna nie podłączona, a czajnik właśnie się popsuł. Ale co tam. Mamy swój dom i kawałek świata, to znaczy tysiąc metrów działki. Mamy też obawy. Całe życie mieszkaliśmy w Warszawie gdzie pod ręką mamy tramwaj, kiosk, sklep, ...
  2. Dziennik Beaty

    no i jestem nareszcie.
    Tak dawno mnie nie było, że już wszyscy o mnie na pewno zapomnieliście, ale niestety ostatnio doba dla mnie powinna trwać 48h, tym bardziej, że w pracy też mam urwanie głowy.
    No ale do rzeczy, zrelacjonuję co do tej pory udało nam się zrobić:
    podłogi zostały dokończone i już prawie całkowicie wyschły, został postawiony kominek-jest cudo, palce lizać, choć mieliśmy z nim przeboje, bo jak facet wziął się do roboty to się okazało, ...
  3. Dziennik Ewy i Sebastiana

    Wpadłam na chwilkę pomiędzy zwolnieniami żeby napisać że poddasze zrobione w ostatniej chwili przed przeprowadzką rodziców. W sobotę było już po wszystkim i wszyscy jeszcze żyjemy. Teraz trzeba to jakoś "rozplantować" po całym domu.
    No i tak to jest, że zamiast odpocząć po ciężkiej pracy znowu mamy nóż na gardle - teraz zostały nam 3 tygodnie (jak dobrze pójdzie) na przygotowanie pokoju dla bobasa. Już wiemy że będzie CHŁOPAK!!! Czyli Sebastian wybudował ...
  4. Dziennik Ady i Rafała

    Właśnie wróciliśmu z budowy i okazało się że zima ma też dobre strony, droga zamarzła i samochód z Porothermem wjechał bez problemu.
  5. Moja Oliwia

    Hydraulik zakończył swoją pracę. Uf - dużo nie udało mu się chyba zepsuć. Dziś rano przyszli panowie od wylewek. Mieli robić wylewki miksokretem. Ale zaraz sobie poszli. Po zrobieniu przez nich pomiarów okazało się, że ostateczna warstwa wylewki będzie miała ok. 10 cm grubości. Trzebaby było dołożyć jeszcze przynajmniej 4cm styropianu(łącznie 14 cm). I zaczęły się gorączkowe rozmowy telefoniczne (ja i mój mąż). Przy okazji wyszło, że wysokość pomieszczeń w naszym ...