dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Isia1972

  1. Z-12 domek Isi z Dobiesza

    Kochani, odpowiadając na zapytania mailowe parę słów o tym co dalej w sprawie budowy mojego domu. Jak na dzień dzisiejszy dom okazał się totalną tragedią, sypią i niekiedy odpadają coraz to nowe jego elementy. :evil: :evil: :evil: :evil: Mimo wykonania w zeszłym roku 2 szczegółowych i kosztownych ekspertyzy już widać, że powstaje konieczność zrobienia kolejnej - a to nie mały koszt . Od specjalistów zaczynam coraz częściej słyszeć o konieczności rozbiórki tego domu ...
  2. Z-12 domek Isi z Dobiesza

    Kochani, odpowiadając na zapytania mailowe parę słów o tym co dalej w sprawie budowy mojego domu. Jak na dzień dzisiejszy dom okazał się totalną tragedią, sypią i niekiedy odpadają coraz to nowe jego elementy. :evil: :evil: :evil: :evil: Mimo wykonania w zeszłym roku 2 szczegółowych i kosztownych ekspertyzy już widać, że powstaje konieczność zrobienia kolejnej - a to nie mały koszt . Od specjalistów zaczynam coraz częściej słyszeć o konieczności rozbiórki tego domu ...
  3. Z-12 domek Isi z Dobiesza

    Kochani, odpowiadając na zapytania mailowe parę słów o tym co dalej w sprawie budowy mojego domu. Jak na dzień dzisiejszy dom okazał się totalną tragedią, sypią i niekiedy odpadają coraz to nowe jego elementy. :evil: :evil: :evil: :evil: Mimo wykonania w zeszłym roku 2 szczegółowych i kosztownych ekspertyzy już widać, że powstaje konieczność zrobienia kolejnej - a to nie mały koszt . Od specjalistów zaczynam coraz częściej słyszeć o konieczności rozbiórki tego domu ...
  4. Z-12 domek Isi z Dobiesza

  5. Z-12 domek Isi z Dobiesza

    Długo brak nowości ale niestety problemy na budowie - mnie sie domek podoba: mały, zgrabny, biały ceglany dach no i wreszcie po tylu latach tułaczki własny. Niestety specjaliści którzy oglądali dom są innego zdania: wykryli kupę usterek i błędów, braków i teraz wykonawca poprawia to co mu nie wyszło. Na szczęście jest umowa więc to co w umowie i projekcie zrobione być musi. Dochodze do wniosku, że żeby w naszym kraju budować dom to trzeba ukończyć studia w tym kierunku i ...
Strona 1 z 6