dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik "MirZaw-a"

    Trochu czasu minęło od mego ostatniego pisania..
    Mam już ocieplone i poobijane płytą GK poddasze oraz sufity z płyt GK na piętrze. Pociągniętą instalacje elektryczną światła na piętrze i poddaszu (ponad 200 mb kabla)
    Powoli nie wiem co mają robotnicy robić.
    Na okna trzeba czakać więc jeszcze instalacji nie będę kładł bo pokradną.
    Instalacji elektrycznej na piętrze i parterze też nie położę bo tosamo.
    Tynkować na zewnątrz - za zimno. ...
  2. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    NIEPOSPOLITE RUSZENIE

    Jestem jeszcze w ciężkim szoku, że uporaliśmy się z biurokracją. No dobra, trzeba pchać dalej tę taczkę, ale Jano ma w pracy urwanie głowy i nie ma czasu siąść nad naszym projektem [jest architektem]. A ja powoli zaczynam rozumieć, w co się pakujemy. Bardzo powoli.

    Wiję sobie gniazdo w piramidzie z Muratorów i powoduję gwałtowne huragany, przewracając z impetem stronice w poszukiwaniu odpowiedzi na egzystencjalne pytanie, czym ...
  3. Dziennik Gregorus-a....

    26.03.2002
    Hej!
    Dziś jadę zapłacić za zrobione zero - ciekawe jak to się odbędzie i czy coś się uda utargować :smile: ..... Jutro napiszę, jak mi poszło.Trzeba przyznać, że majster zna swoją robotę - wszystko jest zrobione na cacy, nie trzeba było żadnych poprawek. Jak by się ktoś budował w b. woj. leszczyńskim to mogę go polecić z czystym sumieniem.
    Jutro zaczynają ściany - sam jestem ciekawy jak sprawować się będzie kupiona przeze mnie cegła - ...
  4. Dziennik Gregorus-a....

    26.03.2002
    Hej!
    Dziś jadę zapłacić za zrobione zero - ciekawe jak to się odbędzie i czy coś się uda utargować :smile: ..... Jutro napiszę, jak mi poszło.Trzeba przyznać, że majster zna swoją robotę - wszystko jest zrobione na cacy, nie trzeba było żadnych poprawek. Jak by się ktoś budował w b. woj. leszczyńskim to mogę go polecić z czystym sumieniem.
    Jutro zaczynają ściany - sam jestem ciekawy jak sprawować się będzie kupiona przeze mnie cegła - ...
  5. Dziennik Asi i Sebastiana (ArtMedia)

    Dzisiaj podłączyliśmy się do kanalizacji :wink:
    Wziąłem dwóch osiłków, kupiłem kilka rur i rewizję. Razem 350PLN i podłączone :smile:

    Sebastian.