dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. jak przerobić szkołę na mieszkanie

    Poczytałem trochę i też jeśli redakcja mi pozwoli będę opisywał swoje boje z domem.
    Trzy lata temu w bardzo ciekawy sposób stałem się właścicielem mieszkania i części wspólnej budynku będącego kiedyś szkołą gminną.
    Gmina urządzała przetarg zamknięty dla mieszkańców wioski ale zapomniała podać jak długo trzeba mieszkać w tej wiosce więc trzy tygodnie przed przetargiem stałem się mieszakńcem tej wsi zameldowałem się u gościa z którym potem rozpiliśmy ...
  2. Dziennik Anuli i Pawła

    Musze znowu o mojej ciazy bo ma to zwiazek ze sprawa. Niestety ta okazala sie jeszcze gorsza niz poprzednia tzn powaznie zagrozona. A wiadomo ze jedyna rzecza ktora moze zrobic ginekolog to kazac pacjentce lezec martwym bykiem - na tym z reguly jego mozliwosci sie koncza. No wiec od lutego leze, najpierw w szpitalu a potem - u rodzicow gdyz wymagam pelnej obslugi czego moj ciezko pracujacy maz nie moze mi zapewnic, zwlaszcza ze musi jeszcze zajac sie naszym synem. Wiec leze u rodziców, codziennie ...
  3. Dziennik Anuli i Pawła

    27 grudnia 2000 mamy nowe pozwolenie z gminy!!!! Teraz z biciem serca czekamy na odwołanie sasiadki. Czas mija a tu nic... Kompletna konsternacja z naszej strony. dzwonie do wojewodztwa aby dowiedziec sie czy odwolanie nie trafilo przypadkiem znowu pod niewlasciwy adres. Ale tam tez nic nie przyszlo. Dziwne...ale tym lepiej dla nas. Pod koniec stycznia 2001 odbieramy nowy-stary dziennik (kosztowalo to w naszej gminie 170 PLN :eek:)
    W tak zwanym miedzy czasie wybuchla bomba innej natury: ...
  4. Dziennik Gregorus-a....

    03.04.2002
    Hej!
    Ciekawy jestem, czy wy również macie wrażenie jakby każdy budowlaniec próbował was 'ciulać' (dla niewtajemniczonych wyjaśniam - oszukiwać :smile: ......
    Wracając do tych płąskowników - to nasz cieśla ma ciekawy patent - zamiast zalewać śruby w wieniec na belki stropowe - on zamierza zalać płaskownik z przyspawanymi wąsami - jest to o wiele tańsze - tylko ciekawe jak się sprawuje w praktyce.
    Teraz przyjemniejsze rzeczy: dziś chyba ...
  5. Dziennik Gregorus-a....

    03.04.2002
    Hej!
    Ciekawy jestem, czy wy również macie wrażenie jakby każdy budowlaniec próbował was 'ciulać' (dla niewtajemniczonych wyjaśniam - oszukiwać :smile: ......
    Wracając do tych płąskowników - to nasz cieśla ma ciekawy patent - zamiast zalewać śruby w wieniec na belki stropowe - on zamierza zalać płaskownik z przyspawanymi wąsami - jest to o wiele tańsze - tylko ciekawe jak się sprawuje w praktyce.
    Teraz przyjemniejsze rzeczy: dziś chyba ...