dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kaizen

Budżetowy (TCO) z przyciętym budżetem, przy stacji PKP z widokiem na las...

Oceń ten wpis
Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
Wygląda mi na to, że drzwi mogę obsadzić przed drewnem w sypialniach, bo będą wszędzie stały na płytkach. To teraz czekam na parapety, obsadzam je i drzwi, zapraszam ekipę od tynków, żeby mi dopieściła wszelkie kucia i glify. Jak trochę przeschnie, to gruntowanie, malowanie i na koniec drewniane podłogi w sypialniach.

Co do nieszczęsnej Arkesji - zamówiłem jeszcze paczkę. Chyba najpierw spróbuję sam wypieścić dremlem jakieś cięcie. Klasyczne techniki, jak widać nawet te high-endowe, zawodzą. W zasadzie to jeden otwór na gniazda potrzebuję wyciąć - tę płytkę dociętą nie w tę stronę mogę obrócić i wstawić w miejscu jednej, co nie udało się wyciąć. Byłyby tam trzy gniazda w pionie (a planowałem w poziomie). I muszę wyciąć we właściwą stronę.
Ale jak cięcie będzie szło OK, to wytnę wszystkie dwie płytki tak, jak pierwotnie planowałem.






Coś dla oka - łazienka "duża" (w dużym cudzysłowie) ma już obsadzoną futrynę. Niewiele płytek brakuje do końca. Zostaje obsadzić wannę a do tego trzeba jeszcze zabudowę styropianową którą już dawno zamówiłem - ale ciągle nie ma. Mam nadzieję, że nie skończy się na szukaniu tej zabudowy na cito.

Za to mam już schody strychowe. Miały być super ocieplone z 4iq, ale ustalenia są takie, że właz będzie zlicowany z sufitem podwieszanym (czyli sporo poniżej stropu) to nie ma sensu go ocieplać tylko będę musiał zrobić jakąś "czapkę" na wysokości izolacji na stropie. Pewnie posklejam kilka płyt styropianowych. Może dookoła też styropianem obrobię właz (dalej będzie wełna). Ale z tym nie ma pośpiechu.
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ł1.jpg
Wyświetleń:	292
Rozmiar:	38,8 KB
ID:	421884   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ł2.jpg
Wyświetleń:	313
Rozmiar:	53,2 KB
ID:	421885  
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze