dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

monia i marek

Dworek i ogród różany Moni

Oceń ten wpis
Powoli przewozimy na koniec działki kamienie na murek. Murek będzie z takiego wapienia:


To, jak już wspomniałam, nasz kamień, który mamy pod 20cm warstwą ziemi. Mam nadzieję, że powstanie łądny murek. Niestety pogoda wciaż nie sprzyja pracy na zewnątrz. Wczoraj troszkę poplewiłam rabatki, ale jest wszystko tak zachwaszczone po tych deszczach, że niewiele mi się udało zrobić. Przez kilka godzin wyskubałam 3 taczki chwastów tylko z połowy okrągłej różanki :( To żmudna praca, ponieważ narosło mnóstwo m.in.perzu, który trzeba wyjmować wraz z całymi rozłogami, mniszki i inne duże chwasty każdorazowo wykopywałam małą łopatką. Ostatecznie wyplewione miejsca wysypywałam od razu korą, ponieważ przy takiej pogodzie moja praca byłaby niewiele warta już po 2 tygodniach, a kora powstrzyma nieco wzrost i rozsiewanie chwastów. Czeka mnie jeszcze druga połowa różanki do wyskubania i perz na rabatach już wysypanych korą. Tam, gdzie kora, łatwiej plewić, ponieważ chwasty są 'wyciągnięte' i słabsze, więc szybciej wychodzą z ziemi.
-----------
146.813
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum