dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom pod mahoniowcem - dwupokoleniowy

Czy musi by? tytu??

Oceń ten wpis
Walka na kilku frontach

Działkę ogridziliśmy z 2 stron, pozostałe czekają na lepsze czasy i konkretny zastrzyk gotówki (jako narożna wymaga z 2 stron ogrodzenia ozdobnego, na które kompletnie nie mam jeszcze koncepcji)


Schodki




I wreszcie dolna kuchnia dla mojej mamy - na razie troszkę bezduszna, ale dodatki, oświetlenie i stół dodadzą temu miejscu charakteru. Drugą kuchnię - naszą, będziemy zamawiać jak będzie wiadomo że nas na nią stać.




Kuchnia to jedna z niewielu rzeczy do których nie mamy zadnych uwag, wszystko idelanie zaprojketowane i zamontowane. Ufff

A przyszy tydzień to tynki zewnętrzne i drzwi wewnętrzne, już się boję.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar skarbulek wioli
    Witaj !
    Ślicznie wpadły mi w oko schody barszo ładnie i bez żadnej przesady poprosu ELEGANCKO
    pozdrawiam Wioletta
  2. Avatar hrhrhr
    Dziękuję
    Szczerze mówiąc na zdjęciach wyglądają o wiele gorzej niż w rzeczywistości, no i narazie wszystko niewykończone.
  3. Avatar poniat2010
    Witaj,
    piekne schody, a skoro piszesz ze w rzeczywistosci ladniejsze to tylko gratulowac. Mozesz napisac jakie to drewno. My za dwa tygodnie powinnismy odebrac nasze pozwolenie na budowe. Wiec jak bedzie cieplo to moze uda sie zrobic wylewki. Pozdrawiam
  4. Avatar hrhrhr
    Nie chciałam zeby to zabrzmiało tak nieskromnie, raczej miałam na mysli że aparat i wykonawca zdjęcia kiepski

    Schody bukowe, dąb lepszy ale ta cena .. No i otwory ledów schodowych do przesunięcia.
  5. Avatar urwis
    Muszę przyznać, że masz super domek i często zaglądam do Twojego dziennika budowy. Jesteśmy na etapie ocieplania poddasza, tynki wewnętrzne i posadzki zakończone.Bardzo podobają mi się Twoje schody, właśnie takie chcemy mieć u siebie, czy mogę prosić o namiary na firmę i przybliżoną cenę.Cały czas nie wiem co zrobić z podłogą w salonie(podłogówka), chciałam coś jasnego, ale Twoje płytki też fajnie wyglądają, możesz napisać jak się je użytkuje?

    Serdecznie pozdrawiam.
    P.S.Budujemy w Dobrczu.
  6. Avatar koka1
    No to i ja podłączam się pod prośbę urwis, skoro odświeżyła posta do którego ja nie dotarłam. Czy to jakieś bydgoskie studio mebli kuchennych? My budujemy w Nowej Wsi Wlk. Zastanawiałam się nad Qrasiem, mają podobno dobre ceny, nawet kilkoro znajomych skorzystało z ich oferty.
    Pozdrawiam,
    kasia.
  7. Avatar hrhrhr
    Serdecznie dziękuję,
    schody wykonywała firma z Koronowa http://www.zakladstolarskizibi.pl/
    natomiast kuchnię tak jak pisałam w kolejnych komentarzach firma Unistyl http://www.unistyl.pl/

    Co do płytek (rozumiem że chodzi o te szare - Signum z nowej gali) są praktyczne i po dodaniu dodatków wnętrza nie wyglądają na chłodne, polecam.