dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

"NA SWOIM" tanio i energooszczednie

Witam serdecznie.

Oceń ten wpis
Witam wszystkich Forumowiczów.
Jestem od jakiegoś czasu czytelnikiem tego forum. Przy okazji planowania budowy swojego gniazdka postanowiliśmy z żoną zarejestrować się i założyć dziennik budowy. Postaramy się dzielić się swoimi doświadczeniami zebranymi podczas planowania i budowania i liczymy na merytoryczne wsparcie ze strony forumowiczów.
Przejdźmy więc do konkretów:
1. Działka: 21x47,15=990 m2 przy drodze wojewódzkiej, ogrodzona. Woda, kanalizacja, telefon i prąd biegną wzdłuż drogi i krótszego boku działki.
2. Planowany domek: Z34 pracowni Z500.
3. Finansowanie: Sprawy papierkowe i stan zerowy z oszczędności, reszta kredyt i bieżące dochody.
4. Założenia: Energooszczędnie i tanio z jak największym wkładem własnej pracy.

Zapraszam do czytania i komentowania.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Dominika i Łukasz :)
    Powodzenia
  2. Avatar L.Rafał
    Dzięki, Dominika i Łukasz i gratuluję pięknego domu.
  3. Avatar Mona7
    Będziemy sobie doradzać i wspierać się razem
  4. Avatar Aleks_82
    Fajny projekt, tylko kuchnia dość mała. Ale to można zmienić, chyba?
    My właśnie jesteśmy na etapie wyboru projektu. Nie jest łatwo Naszym faworytem na chwilę obecną jest zawoja z dom-projekt, ale tam też kuchnia mała

    4. Założenia: Energooszczędnie i tanio z jak największym wkładem własnej pracy. -> my też

    Powodzenia, kiedy ruszacie z budowa?
    Ola
  5. Avatar pomorzanie
    Alex_82 a co wy tance chcecie urządzać w tej kuchni? Dzięki temu, że nie zamknięta można przeżyć.

    L.Rafał dokładnie ten sam projekt mamy na oku i równie zbliżone założenia!! Prawdziwym przypadkie trafiłam na Twój dziennik budowy. To musi być znak... Jako, że zaczynacie wcześniej, będę wam kibicować i uczyć się od was. Na razie jesteśmy w trakcie negocjowania ceny działki, jeśli ją zakupimy, to nawet ma identyczne wymiary, co wasza hahahaha!
    A robiliście jakieś zmiany w projekcie? Z jakich materiałów stawiacie ściany? Czym kryjecie dach?
  6. Avatar Radosław Krasowski
    Rzeczywiście bardzo ładny projekt i przede wszystkim bez dodatkowych udziwnień znacznie podnoszącym koszty budowy. Niedługo samemu mam nadzieję zacząć budowę niewielkiego domu i właśnie podobnego projektu szukam. Jedyna zmiana jaką bym wprowadził to kuchnia oddzielona od salonu. Szkoda, że dawno nie uzupełniałeś dziennika bo jestem ciekawy na jakim etapie jesteś...