dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

KamaG

Pchełka nam rośnie :) - MGProjekt

Oceń ten wpis
Ponieważ u mnie naprawdę niewiele się dzieje, bo niestety fundusz się skończył a przede wszystkim chyba to chęci i siły tak naprawdę, to mogę tylko nowym blatem się pochwalić. Dlugo to trwało, żeby znalazł się na swoim miejscu ale wreszcie jest i wygląda tak

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Mona7
    Ale za to jest się czym pochwalić. Piękny ten blat!
  2. Avatar KamaG
    witaj Mona, dzięki, ale męki z nim przechodziliśmy i wciąż nie jest gotowy, w sumie to tylko sobie leży
  3. Avatar monia i stasiu :)
    Bardzo mi się podoba taki blat i nawet dużo myślałam nad takim. Fronty szafek bym chciała białe, a blat z drzewa dębowego. Nie wiem z jakiego Ty masz. Tylko niektórzy odradzają białe szafki, bo zżółkną
    A mi się tak bardzo podobają. Pozdrawiam
  4. Avatar ganiutek
    Ja też choruję na białą kuchnię i tego typu blat. Zdradź Kama z czego ten blat . Bardzo ładnie to wszystko wygląda!
  5. Avatar KamaG
    przepraszam, za zrywność, blat jest z drewna jesionowego
    nie wiem, czy białe szafki żółkną, na pewno takie jak moje na wysoki połysk są ciągle brudne, łatwo to myć-wystarczy ręcznik papierowy i płyn do szyb, ale przy moich chłopakach musiałabym chyba ze dwa razy dziennie przecierać, żeby było ok, za to te fornirowane są super bo nie widać brudu, wiadomo myć trzeba, ale nie tak często
  6. Avatar KamaG
    przepraszam, za zrywność, blat jest z drewna jesionowego
    nie wiem, czy białe szafki żółkną, na pewno takie jak moje na wysoki połysk są ciągle brudne, łatwo to myć-wystarczy ręcznik papierowy i płyn do szyb, ale przy moich chłopakach musiałabym chyba ze dwa razy dziennie przecierać, żeby było ok, za to te fornirowane są super bo nie widać brudu, wiadomo myć trzeba, ale nie tak często