dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasze TK12

Nasze TK12

Oceń ten wpis
Wiec zaczynajmy...

Nasza historia jest dluga i pogmatwana, ma kilka naglych i niespodziewanych zwrotow akcji, czasem mrozacych krew w zylach, czasem wybitnie spontanicznych, czesto zupelnie nie przemyslanych... ale zawsze ze szczesliwym zakonczeniem. Dlugo pi pisac. Ale nie o nas ma byc ten dziennik tylko o budowie, o naszym miejscu na Ziemii, naszym nowym kacie, naszym TK12, naszym nowym domu. Nowym bo starym jest 43 metrowe mieszkanie, ktore wlasnorecznie wykonczylismy od stanu surowego wlasciwie, w ktorym zaczelismy wychowywac naszego 4 letniego juz Smarka, w ktorym bylismy szczesliwi.

Podsumowujac wstep: My to G. - moja cierpliwa zona, P. - nasz wspolny osobisty 4,5 letni Smark i ja.

Co bedziemy budowac: TK12 pracowni ArchiTeKa - po zmianach. Widoczki ponizej

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	7,1 KB
ID:	92019Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	7,5 KB
ID:	92020Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	8,6 KB
ID:	92021Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	8,8 KB
ID:	92022

Z uwagi na ograniczenia rzuty kondygnacji beda w nastepnym poscie.

Na koniec tego pierwszego posta dodam ze budowac bedziemy wlasnorecznie. Przynajmniej do SSZ. Zakladam ze na budowie pojawia sie tylko ciesle oraz ekipa od okien. Trzymajcie kciuki.

PS. Bede robil bledy, literowki itp itd, nic nie poradze Po napisaniu prawie caly post jest podkreslony przez automatyczna korekte i nie mam weny aby to sprawdzac
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	TK12 PIETRO-page-001.jpg
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	11,0 KB
ID:	92024  

Updated 28-12-2011 at 20:40 by Tomasz Antkowiak

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar MusiSieUdac
    Ło matko jest i dziennik i pierwsza dostapie zaszczytu Tylko ja sie w tej nowej formie bloga poruszac nie umiem, mam nadzieje że sie naucze

    Powodzenia i pozdrowienia
  2. Avatar Tomasz Antkowiak
    ja tez sie nie moge odnalezc :/ wolalbym pisac taki jak wasz, tylko jak ?
  3. Avatar Tomasz Antkowiak
    Cytat Napisał MusiSieUdac
    Ło matko jest i dziennik i pierwsza dostapie zaszczytu Tylko ja sie w tej nowej formie bloga poruszac nie umiem, mam nadzieje że sie naucze

    Powodzenia i pozdrowienia

    udalo sie

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...295-Nasze-TK12
  4. Avatar WVIP
    Witam moge cos doradzic lub odradzic, polecam posadowienie budynku na plycie fundamentowej... oraz rezygnacje z kominow murowanych.