dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Balikowy Dom

Marzec-Kwiecień

Oceń ten wpis
2012-04-30
Po okresie mokrym rozpogodziło się na tyle, że w ostatni weekend kwietnia mogłem popracować w ogródku. Założyłem swoje pierwsze kawałki trawnika, sam jestem dumny z tej pracy, wygląda w pełni profesjonalnie. Ale niestety to tylko 2 małe kawałki, z resztą zapewne nie pójdzie tak łatwo i szybko. Tak naprawdę to ciągle się głowię jak to ugryźć, żeby nie spaprać sobie tego i potem poprawiać szybko od nowa. Na razie chciałbym obsiać trawą teren od strony tarasu i z tyłu domu, zapewne jakieś 400m2. Teren trzeba przygotować więc chyba jakaś glebogryzarka, bo o przekopaniu całości można zapomnieć. Zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie skupiam się nad terenem przed wejściem do domu.

2012-03-27
W sumie niewiele się dzieje, dzieci i żona mi chorowały więc siedziałem dużo w domu, na weekend wyjeżdżam, potem Święta, więc za prace wokół domu wezmę się zapewne po Świętach.
Ostatnimi dniami podziwiam sobie widok koniunkcji Wenus, Jowisza i Księżyca, zrobiłem nawet kilka fotek, wrzucę coś przy okazji.

Z ważnych rzeczy to formalnie zakończyłem budowę, odebrałem pisemko z PINB. Złożylismy też wniosek w gminie o przydział adresu. W końcu będzie można do nas listy pisać No i można już mieszkać bez stresu.

Updated 30-04-2012 at 14:27 by telewy

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar mypink
    Witam!
    Przyszłam i ja się przywitać, nie przepuszczę drewnianemu domkowi. Niewiele jest tu zdjęć, ale zaczyna wyglądać milutko i przytulnie- nie ma jak drewno. A tak przy okazji ogrodu to my wypożyczyliśmy glebogryzarkę (70 zł na cały dzień) i "zgryźliśmy" cały teren (mamy 12 arów)- tzn. Marcin gryzł, ja grabiłam i wybierałam korzenie, śmieci, gruz, itp. Efekt- spulchniona ziemia pod uprawę trawnika, z którym teraz walczymy (bo chwast nie odpuszcza).
    Pozdrawiam i czekam na nowe fotki oraz zapraszam na nasz dziennik
    Aga